Zbieg okoliczności, czyli 10 razy, kiedy Megan Markle skopiowała stroje Lady Dee!

Dzisiaj Megan Markle jest nowym wzorcem nienagannego stylu. Każdy jej wizerunek trafia na okładki magazynów, rozpatruje się przez krytyków do drobiazgów i dostaje chwalebne opinie. I nic dziwnego – jako wzór do naśladowania wybrała samą księżną Dianę!

Szczerze mówiąc, podważać lub bronić prawdziwości tego założenia na razie nikt nie bierze, ale bardzo pilni fani księżnej Sussex już zauważyli, że dla swoich najważniejszych wyjść ona subtelnie i dyskretnie "kopiuje" stroje teściowej, i takich zbiegów okoliczności naliczyliśmy aż 10!

Przypadek nr 1

w białym

Royal Ascot to nie tylko wyścigi konne pod patronatem Królowej, a przede wszystkim tradycja i ścisły dress code. Może dlatego Megan Markle nie liczyła na powodzenie w debiucie na takim wydarzeniu i wybrała strój w czarno-białej kolorystyce od Givenchy i kapelusz od Philip Treacy, które razem bardzo przypominają strój lady Di na królewskich wyścigach 1985 roku?

Przypadek nr 2

sukienka

W 2012 roku Megan Markle jeszcze nawet nie była znajoma ze swoim przyszłym mężem – księciem Harrym, ale wygląda na to, że coś wyczuwała... Przecież nie na próżno na ceremonię USA Network wybrała koronkową sukienkę od Diane Von Furstenberg, która tak wygląda, jak sukienka księżnej Diany, w której odwiedziła premierę "La Boheme" w 1996 roku?

Przypadek nr 3

jednakowe

Ustrukturyzowany biały płaszcz jest idealną opcją, aby być zauważoną i zdobyć sobie przychylność wszystkich wokół. Właśnie tak się stało ze księżną Walii w Londynie w 1996 roku, kiedy do wyjścia wybrała płaszcz od Versace, i z Megan Markle w dniu ogłoszenia o zaręczynach. Przy okazji, w ten sam dzień kanadyjska marka Line the Label sprzedała wszystkie swoje płaszcze po 750 dolarów za sztukę!

Przypadek nr 4

jeans

Celem podróży księżnej Diany do Bośni i Hercegowiny w 1997 roku było zwiększenie wiedzy mieszkańców o minach lądowych. O takim problemie najlepiej było mówić w klasycznych spodniach i koszuli. Podobny zestaw ubrań Megan Markle wybrała do odwiedzenia Gier Niezwyciężonych – imprezy sportowej dla weteranów.

Przypadek nr 5

garnitur

Czarny kostium ze spodniami, który idealnie pasuje do figury, nadaje się do każdej sytuacji. Lady Di wybrała tai kostium od Jasper Conran na koncert galowy w 1986 roku, a Megan Markle na ceremonię wręczenia nagród Endeavor Fund autorstwa Alexander McQueen minionej zimy!

Przypadek nr 6

czerwone

Księżna Diana tak bardzo lubiła swoją szkarłatną sukienkę z dekoltem w kształcie litery V od Victora Edelsteina, że wkładają ją 5 razy. Wygląda na to, że Megan Markle wiedziała o tym, bo w jej szafie pojawiała się bardzo podobna...

Przypadek nr 7

podobne

A przecież mówiliśmy, że żona księcia Harry'ego bardzo subtelnie i dyskretnie "kopiuje" stroje swojej teściowej. Choć przyznajmy, że sukienka od Altuzarra na Megan jest oczywistym plagiatem stroju od Sheffield and Rotherham na lady Di.

Przypadek nr 8

kapelusz

W dniu pamięci poległych żołnierzy księżna Walii zawsze pojawiała się w dość ponurym stroju, który uzupełniał kapelusz i kwiat maku. Księżna Sussex postanowiła pójść za jej przykładem...

Przypadek nr 9

różowe

Kiedy małżonka księcia Harry'ego szykowała się na paradę Trooping the Colour i wybrała na tę okazję strój od Carolina Herrera, nie bała się naruszyć królewski protokół nieosłoniętymi ramionami. Tak, bo to pozwalała sobie także księżna Diana, tak jak wtedy, kiedy ona poszła w Berlińską operę w 1987 roku w sukni od Catherine Walker.

Przypadek nr 10

niebieski

Kiedy 18 czerwca 2018 roku Megan Markle przyszła na ślub siostrzenicy księżnej Diany Celia Rose MakKorkodeyl i George Woodhouse w biało-niebieskiej sukience od Óscar de la Renta, zgadnij, o czym jej od razy przypomniano? Poprawnie – o biało-niebieskiej sukience księżnej Diany od Catherine Walker w 1986 roku!

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty