Zdrada męża - jak to przetrwać?

zdrada męża jak to przetrwać

Zdrada kochanego człowieka - to zawsze ogromny stres. Pierwsze o czym myślą zdradzone kobiety - to odejść. Jednak jeśli miłość jest większa od uczucia obrazy i nienawiści, to nie warto robić nieprzemyślanych kroków.

Zdrada męża

Każda kobieta,która dowiedziała się o zdradzie, rozumie, że najtrudniejszym jest ten moment, gdy dowiedziała się o fakcie.Gdy pierwsze emocje mijają, następuje czas pytań, na które dosyć trudno udzielić odpowiedzi.

Każda kobieta chce wiedzieć, czemu mąż zdradza, ponieważ zdrada - to krok człowieka, któremu coś nie odpowiada w życiu rodzinnym. Jednak dowiedziawszy się przyczynę, nie odczuwasz ulgi. Psycholodzy twierdzą, że mężczyźni owemu pytaniu poświęcają mniej czasu, aniżeli kobiety. Do zdrady dosyć często dochodzi pod wpływem emocji lub alkoholu.

Po zdradzie męża, zanim spalisz wszystkie mosty, zastanów się czy kochasz tego mężczyznę. Wiadomo, że rujnować lżej, aniżeli budować, więc warto przemyśleć wszystkie „za” i „przeciw”. Tylko się uspokoiwszy, należy podejmować decyzję.

Jeśli zdrada w życiu rodzinnym - to jedyny wypadek, to wybaczyć nie jest sprawą trudną jak wydaje się. Niektórym kobietom jest prościej o wszystkim zapomnieć, jeśli mąż sam się przyznał. Jednak jeśli nie możesz zapomnieć tej nieprzyjemnej historii, radzimy zasięgnąć porady psychologa albo porozmawiać z kobietami, które są w takiej samej sytuacji. Nie każda kobieta może porozmawiać o zdradzie męża ze swoją koleżanką, prościej to zrobić w internecie. Wystarczy stworzyć temat na forach „Proszę mi pomóc, nie wiem jak przetrwać po zdradzie męża” i wiele ludzi, którzy przeżyli to samo, odpowiedzą. Wśród wielu historii i odpowiedzi każda kobieta znajdzie jakieś rozwiązanie dla siebie.

Jak wybaczyć zdradę mężowi?

Psycholodzy udzielają następujących porad:

  1. Dowiedziawszy się o zdradzie „nie wybuchaj” i nie rób awantur. Owe nieprzyjemne zdarzenie należy przeżyć z honorem. Kobieta powinna spakować walizkę i odejść ,aby uporządkować własne myśli. Na początku kobieta nie wie , jak ma przeżyć zdradę męża, dystans pozwala do końca przeżyć emocje. Mąż natychmiat zrozumie, że może stracić żonę.
  2. Gdy pozostałaś na samotności, wyrzuć na zewnątrz swoje emocje. Niech wszystko wyjdzie ze łzami. Tylko po tym kobieta zrozumie ,czy jej potrzebny ten mężczyzna.
  3. Jeśli zdrada to nietypowe zachowanie twego męża, to przebacz mu i wracaj do wspólnego domu, Nie trzeba się zastanawiać jak mu się zemścić ,czy jaką mu dać nauczkę za zdradę, ponieważ zemsta nie sprawia żadnego zadowolenia.
  4. Zmień swój wygląd zewnętrzny ,aby twój mąż zobaczył ciebie w nowym świetle.Kup nowe ubranie, zmień fryzurę, zrób ładny make up. Bądź dobrą żoną i gospodynią. Wtedy mężczyzna, który omal nie stracił swego szczęścia zrozumie, że nie doceniał ciebie.
  5. zdrada męża jak zapomnieć
  6. Urządź wspólne wakacje z mężem i spędźcie jak najwięcej czasu razem. Takie jaskrawe spędzenie czasu-najlepszy przepis na to, jak zapomnieć o zdradzie.

Jeśli zdrada - to regularne zjawisko w twoim życiu, to musisz odnaleźć w sobie siły i odejść od męża. Nie warto się spodziewać, że to jest po raz ostatni i że on się zmieni. Tacy ludzie się nie zmieniają. Natomiast im częściej dochodzi do zdrady, tym trudniej udzielić odpowiedzi na pytanie „Jak wybaczyć zdradę kochanego człowieka” . Odejście od męża, który przez cały czas zdradza-to możliwość rozpocząć nowe życie, w którym nie będzie łez, obraz i smutku.

 
Powiązane artykuły:
Zdrada męża – jak się zachowywać?
W tym artykule porozmawiamy o tym jak zachowywać się jeśli okazało się, że mąż zdradza. Dużo w tym pytaniu będzie zależało od tego, które cele prześladuje kobieta przy wykryciu zdrady. Każdy musi odszukać swoje rozwiązanie.
Porady psychologa – jak przestać być zazdrosną o faceta?
Ludzie nierzadko zwracają się z pomocą do psychologów, żeby otrzymać wykwalifikowaną pomóc fachowców. Ten artykuł opowie o takich poradach co do tego, jak przestać zazdrościć swojego chłopca.
Czy warto  wybaczać  zdradę?
Jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, czy warto przebaczać zdradę jest skomplikowane, ponieważ dużo zależy od sytuacji, właściwości charakteru i tak dalej. Rozpatrzymy przeróżne warianty i postaramy się dać rozwiniętą odpowiedź.
Jak przyłapać męża na zdradzie?
Ten artykuł pomoże ujawnić oznaki zdrady u męża. Czasami wystarczy zwrócić uwagę na niektóre właściwości zachowania małżonka i detale, żeby potwierdzić swoje obawy. Czytamy o tym dalej w naszym artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty