Zdrada męża – jak się zachowywać?

zdradza męża jak się zachowywać

Czasami kobiety mają do czynienia z bardzo poważnym i „ bolącym” problemem – jest to zdrada męża. W tej sytuacji nie ma jakiegoś jednego, słusznego rozwiązania. Należy spojrzeć na tę sytuację od różnych stron i tylko wtedy planować swoje działania. Zapoznajmy się z wariantami jak się zachowywać jeśli mąż zdradza.

Psycholodzy o zdradzie męża

Przede wszystkim, gdy się dowiedziałaś o zdradzie musisz zastanowić się o wiarygodności źródła informacji. Jeśli nie przyłapałaś go na zdradzie to może być taka sytuacja, że ktoś oczernia twego męża, albo po prostu sama zrobiłaś nieodpowiednie wnioski.

Więc na początku przekonaj się, że źródło informacji jest wiarygodne, abyś nie robiła awantur bez powodu. I tylko gdy na pewno jesteś pewna, że nie zaszło żadnego nieporozumienia, możesz rozpocząć rozmowę z mężem.

Jednak zanim będziesz chciała wszystko wyjaśnić zrozum co chcesz osiągnąć? Chcesz ,aby on się czuł winny, zmusić go, aby przestał, żeby to wszystko się skończyło i zachować rodzinę? Albo odwrotnie - chcesz go przyłapać i rozejść się , ponieważ nie masz zamiaru to wszystko znosić? Owa sytuacja jest bardzo nieprzyjemna dla obojga, więc musisz na pewno wiedzieć co chcesz osiągnąć. Od tego zależy twoje zachowanie, gdy mąż zdradza.

Niektóre kobiety wolą milczeć. Tak owszem zdarzył się przelotny romans, ale gdy zacząć wyjaśniać, to mogą powstać jeszcze większe problemy. A tak o wszystkim zapomnimy. Jeśli chcesz po prostu normalizować stosunki w rodzinie to zastanów się czy w ogóle jest potrzebna owa rozmowa.

Czy wybaczać zdradę mężowi?

W takiej sytuacji nie każdy może coś poradzić. W niektórych związkach zdrada jest traktowana dosyć lojalnie, w innych – tego nie da się wybaczyć. Jeśli porozmawiasz z mężem będziesz mogła określić stopień winy. Jeśli chodzi o przelotną przygodę pod wpływem alkoholu to jedno, jeśli natomiast chodzi o długotrwały, pełnocenny związek – to całkiem co innego.

zdradza męża zachowywać się

Przysłuchaj się do siebie, postaraj się zrozumieć – czy ty możesz wybaczyć zdradę? Twoja rodzina nie będzie mogła normalnie żyć jeśli za każdym razem będziesz przypominać mu o przeszłości. Więc zważyć się na przebaczenie możesz tylko w tym wypadku jeśli bardzo chcesz zachować rodzinę. Jeśli natomiast zrozumiałaś, że nie możesz wybaczyć pomyśl co będzie po tym, gdy o tym powiesz mężowi. Musisz rozwiązać problem z mieszkaniem, całkowicie zmienić własne życie, nauczyć się od nowa ufać ludziom. Czy na prawdę tego chcesz? Zanim podejmiesz taką poważną decyzję postaraj się chociażby przez kilka dni pomyśleć o tej sytuacji, aby podejmować decyzję nie pod wpływem emocji, a na trzeźwo.

 
Powiązane artykuły:
Porady psychologa – jak przestać być zazdrosną o faceta?
Ludzie nierzadko zwracają się z pomocą do psychologów, żeby otrzymać wykwalifikowaną pomóc fachowców. Ten artykuł opowie o takich poradach co do tego, jak przestać zazdrościć swojego chłopca.
Zdrada męża - jak to przetrwać?
Przeżyć zdradę męża może nie każda kobieta. Wiele osób preferują żyć i nie chcą wiedzieć, że u męża pojawiła się kochanka. Lecz kiedy życie stawi przed pytaniem: przebaczyć kochanemu człowiekowi czy rzucić, należy znaleźć w sobie siły i podjąć prawidłową decyzję.
Czy warto  wybaczać  zdradę?
Jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, czy warto przebaczać zdradę jest skomplikowane, ponieważ dużo zależy od sytuacji, właściwości charakteru i tak dalej. Rozpatrzymy przeróżne warianty i postaramy się dać rozwiniętą odpowiedź.
Jak przyłapać męża na zdradzie?
Ten artykuł pomoże ujawnić oznaki zdrady u męża. Czasami wystarczy zwrócić uwagę na niektóre właściwości zachowania małżonka i detale, żeby potwierdzić swoje obawy. Czytamy o tym dalej w naszym artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty