Zdrowie kobiety
Każdy z nas doskonale wie, że antybiotyki pozwalają nam wyeliminować groźne zakażenia i zwalczyć wiele chorób. Jednak są fakty na temat antybiotyków, o których nie mamy pojęcia.
Czy znasz swoją grupę krwi? Jeśli nie, warto byś to sprawdził. Wiele bowiem mówi o twoim zdrowiu. O tym, na jakie choroby jesteś podatny, jakie składniki odżywcze przyswajasz lepiej, a jakie produkty spożywcze ci nie służą.
Fakt naukowy: każdy oddech dymu z papierosów zabija twój organizm. Kaszel i inne znaki ostrzegawcze nie zawsze działają na palacza, ale może wpłynie to wideo.
Zaniedbywać mycia zębów nie wolno w żadnych okolicznościach, a przyczyn tego jest więcej niż wystarczająco. Po pierwsze nieprzestrzeganie higieny jamy ustnej prowadzi do pojawienia się nieprzyjemnego zapachu z ust.
Po niedużej ilości spożytego trunku masz zawroty głowy, wymioty, biegunkę? Być może jesteś uczulony na alkohol.
Demencja (otępienie) wiąże się z utratą pamięci i zaburzeniami w odbiorze rzeczywistości. Otępienie ma charakter progresywny i nieodwracalny. Jednak i pacjent, i jego bliscy powinni zapamiętać – z demencją można normalnie żyć.
Zmiana temperatury to jeden z pierwszych objawów, które świadczą o problemach zachodzących w organizmie. Zapraszamy do zapoznania się,co dzieje się z człowiekiem, gdy temperatura jest bardzo niska lub bardzo wysoka.
Zgodnie z danymi statystycznymi, jedynie niewielka liczba kobiet doskonale zna budowę swego ciała. W niniejszym artykule 17 faktów o pochwie, które koniecznie powinna znać każda z nas.
Każdy z nas powinien dbać o higienę osobistą. Nie przez przypadek fachowcy zalecają regularne branie prysznicu. Jeśli tego nie będziesz robić, będziesz miał do czynienia z poważnymi problemami. Z jakimi? Czytaj w niniejszym artykule.
Nadal uważasz, że wszystkie te robaki, pozornie niewinne na pierwszy rzut oka, nie są w stanie ci zaszkodzić?
Organizm człowieka to skomplikowany mechanizm, w którym każdy element wykonuje swoje ważne zadanie. Przy tym niektóre części w tej "maszynie" do tej pory pozostają tajemniczymi, a dokładnie ich cel nie jest ustalony.
Niebezpieczne wirusy i bakterie rzeczywiście mogą przyczynić się do zgonu większej części mieszkańców naszej planety.
Czy miałeś kiedykolwiek do czynienia z człowiekiem, który jest uzależniony od narkotyków o jakiejś dziwnej nazwie? Miejmy nadzieję, że nie. Wydaje się, że każdego dnia na świecie pojawia się jakaś nowa substancja o dziwnej nazwie i zazwyczaj to jest narkotyk.
Każdy z nas doskonale wie, że człowiek jest siedliskiem różnych bakterii i wirusów. Jednak w niniejszym artykule mowa o najdziwniejszych rzeczach, które kiedykolwiek znalazły się w ciele człowieka.
Ciało ludzkie jest doskonałe. Charles Darwin zidentyfikował części ciała, które określił jako bezużyteczne lub prawie bezużyteczne, które ukształtowały się w trakcie ewolucji.
Czyszczenie uszu raz na kilka dni jest całkiem normalnym zabiegiem, który wykonuje prawie każdy. Ale nie każdy wie, że woskowina to materiał ochronny, który jest w stanie wiele powiedzieć o naszym zdrowiu.
Od czasu do czasu kobiety powinny walczyć o własne prawa udowadniając, że mają prawo na noszenia spodni, obejmowania najwyższych stanowisk albo przynajmniej dostawać takie samo wynagrodzenie co mężczyzna na analogicznym stanowisku.
Rzadziej myć zęby, pić kawę i przestać używać budzika – najlepsze sposoby na przedłużenie życia.
Nikt z nas nie chce, aby leczeniu towarzyszył ból. Najgłówniejsze, aby wszystko przebiegało poprawnie i bezboleśnie.
Pomoc naszych braci mniejszych w leczeniu różnych chorób często ma tragiczny podtekst. W wielu krajach zwierzęta są zabijane, aby uzyskać cenne lekarstwo.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty