Zdrowie kobiety
Organizm nigdy nie okłamuje. Często wysyła nam sygnały, że jesteśmy już na granicy wyczerpania, więc jak najszybciej musimy zadbać o swoje zdrowie. Warto poznać sygnały, które powinny nas ostrzec i pomóc zachować zdrowie.
Przed imprezą lub świętami często zastanawiamy się co zrobić, aby się nie upić. Przecież nikt nie lubi kaca. Stosujemy często sprawdzone sposoby ludowe, aby pozbyć się bólu głowy, mięśni, mdłości, drżenia rąk, czy światłowstrętu. W niniejszym artykule słów kilka o tym, jakich sposobów na kaca lepiej unikać.
Każdy lekarz powinien poprawnie zdiagnozować chorobę i przepisać odpowiednie leki lub kurację. Czasami jednak się zdarza, że niezbyt odpowiedzialnie i sumiennie traktują swoje obowiązki, więc, zamiast skierować pacjenta na dokładnie badania, mówi o jakichś nieistniejących chorobach.
Wśród nas są osoby, które można nazwać chorowitymi. Ale również są tacy, którzy są odporni na różne choroby. Dlaczego tak się dzieje? Chodzi o nawyki.
Z wiekiem kobiety ignorują niepokojące sygnały, które im wysyła ich orgazm. Stop! Przestań bagatelizować zawroty głowy i zmęczenie, których przyczyny upatrujesz w pracy i kłopotach codziennych. Być może chodzi o niedobór witaminy B12?
Śmiech to zdrowie! Im więcej się śmiejesz, tym lepiej się czujesz! Spontaniczny, serdeczny i naturalny śmiech jest najkorzystniejszy. Naładowuje organizm pozytywną energią i wspomaga jego funkcjonowanie. Nie wierzysz? Wtedy przeczytaj niniejszy artykuł.
Zastanawiasz się nad tym, czy warto zażywać leki przepisane przez lekarza? Niegdyś pacjenci bezwarunkowo ufali lekarzom i świadomie poddawali się niebezpiecznym dla zdrowia i życia zabiegom leczniczym.
Ból lub jakaś dolegliwość często dopadają nas znienacka, więc nie wiemy jak mamy z tym walczyć. Uczymy się walczyć z czkawką, uśmierzać ból głowy i powstrzymywać płacz.
Możemy się założyć, że nawet jeśli miałeś w liceum najlepsze oceny z biologii, to jednak nie do końca wyobrażasz sobie, jak funkcjonuje ludzki organizm. Właściwa pora na to, aby to zmienić!
W dniach 12-18 listopada obchodzimy Światowy Tydzień Wiedzy o Antybiotykach, więc postanowiliśmy dołączyć do tej akcji i opowiedzieć o kilku rozpowszechnionych mitach, dotyczących zażywania antybiotyków.
Niespodziewane ataki i hospitalizacja zdarzają się wtedy, gdy pacjenci nie zwracają uwagi na wcześniejsze objawy choroby.
Obrzęki na ciele pojawiają się z różnych powodów. Jedna sprawa, kiedy były spowodowane urazem. Takie zjawisko jest naturalne i przechodzi po tym, jak kości i tkanki się regenerują.
Operacje plastyczne stają się coraz bardziej popularne. Liczba wykonywanych zabiegów rośnie z roku na rok – powiększenie piersi, zabieg korekcji nosa etc. Modne trendy dyktują nowe kanony piękna, a chirurdzy plastyczni wcielają je w życie.
Halitoza jest dość kłopotliwą dolegliwością, która może skomplikować życie, nie tylko nasze, ale również otaczających. Nie zawsze przyczyną nieświeżego oddechu jest nieodpowiednia higiena jamy ustnej.
W każdym miejscu można znaleźć coś pozytywnego. Na przykład szpitale nie wywołują przyjemnych uczuć. Jednak jeśli zrobić zdjęcie w odpowiednim momencie, można zmienić swój stosunek do tej instytucji.
Pod pachami mamy dużo gruczołów potowych, dlatego tę część ciała powinnyśmy dokładnie myć, aby pozbyć się intensywnego zapachu potu. Również wiele kobiet często miewa problemy ze skórą pod pachami i włosami.
Na wypracowanie korzystnych nawyków nigdy nie jest za późno! W oczekiwaniu na jesienne deszcze i zimno przygotowaliśmy porady, które pomogą maksymalnie uchronić przed szkodliwym działaniem chorobotwórczych bakterii i infekcji wirusowych.
Omawianie pikantnych tematów jest uważane za zły gust, dlatego zwykle w społeczeństwie podobne tematy się nie podejmują. Postanowiliśmy się wyjść ze strefy komfortu i powiedzieć kilka naukowych faktów, które dla wielu ludzi są nieznane.
Kobiece ciało podziwiają miłośnicy piękna obu płci i często jest ono źródłem inspiracji. Ale nawet jeśli zaliczasz siebie do koneserów kobiecych wdzięków, na pewno nie wierz, że to dzieło natury kryje w sobie wiele niezwykłych tajemnic, które mogą cię zaskoczyć.
Ból zęba może nie tylko zepsuć humor każdemu z nas, ale także pozbawić spokoju na długi czas. Ale jeśli w najbliższym czasie nie możemy pójść do dentysty, nie wpadaj w rozpacz. W ludowej apteczce istnieje kilka prostych i dostępnych środków, które pomogą w tej sytuacji.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty