Zdrowie kobiety
Po niedużej ilości spożytego trunku masz zawroty głowy, wymioty, biegunkę? Być może jesteś uczulony na alkohol.
Demencja (otępienie) wiąże się z utratą pamięci i zaburzeniami w odbiorze rzeczywistości. Otępienie ma charakter progresywny i nieodwracalny. Jednak i pacjent, i jego bliscy powinni zapamiętać – z demencją można normalnie żyć.
Zmiana temperatury to jeden z pierwszych objawów, które świadczą o problemach zachodzących w organizmie. Zapraszamy do zapoznania się,co dzieje się z człowiekiem, gdy temperatura jest bardzo niska lub bardzo wysoka.
Zgodnie z danymi statystycznymi, jedynie niewielka liczba kobiet doskonale zna budowę swego ciała. W niniejszym artykule 17 faktów o pochwie, które koniecznie powinna znać każda z nas.
Każdy z nas powinien dbać o higienę osobistą. Nie przez przypadek fachowcy zalecają regularne branie prysznicu. Jeśli tego nie będziesz robić, będziesz miał do czynienia z poważnymi problemami. Z jakimi? Czytaj w niniejszym artykule.
Nadal uważasz, że wszystkie te robaki, pozornie niewinne na pierwszy rzut oka, nie są w stanie ci zaszkodzić?
Organizm człowieka to skomplikowany mechanizm, w którym każdy element wykonuje swoje ważne zadanie. Przy tym niektóre części w tej "maszynie" do tej pory pozostają tajemniczymi, a dokładnie ich cel nie jest ustalony.
Niebezpieczne wirusy i bakterie rzeczywiście mogą przyczynić się do zgonu większej części mieszkańców naszej planety.
Czy miałeś kiedykolwiek do czynienia z człowiekiem, który jest uzależniony od narkotyków o jakiejś dziwnej nazwie? Miejmy nadzieję, że nie. Wydaje się, że każdego dnia na świecie pojawia się jakaś nowa substancja o dziwnej nazwie i zazwyczaj to jest narkotyk.
Każdy z nas doskonale wie, że człowiek jest siedliskiem różnych bakterii i wirusów. Jednak w niniejszym artykule mowa o najdziwniejszych rzeczach, które kiedykolwiek znalazły się w ciele człowieka.
Ciało ludzkie jest doskonałe. Charles Darwin zidentyfikował części ciała, które określił jako bezużyteczne lub prawie bezużyteczne, które ukształtowały się w trakcie ewolucji.
Czyszczenie uszu raz na kilka dni jest całkiem normalnym zabiegiem, który wykonuje prawie każdy. Ale nie każdy wie, że woskowina to materiał ochronny, który jest w stanie wiele powiedzieć o naszym zdrowiu.
Od czasu do czasu kobiety powinny walczyć o własne prawa udowadniając, że mają prawo na noszenia spodni, obejmowania najwyższych stanowisk albo przynajmniej dostawać takie samo wynagrodzenie co mężczyzna na analogicznym stanowisku.
Rzadziej myć zęby, pić kawę i przestać używać budzika – najlepsze sposoby na przedłużenie życia.
Nikt z nas nie chce, aby leczeniu towarzyszył ból. Najgłówniejsze, aby wszystko przebiegało poprawnie i bezboleśnie.
Pomoc naszych braci mniejszych w leczeniu różnych chorób często ma tragiczny podtekst. W wielu krajach zwierzęta są zabijane, aby uzyskać cenne lekarstwo.
Małe spinacze wykonują trudną pracę – przytrzymują obok siebie różne przedmioty. Ale to nie wszystko na co je stać.
Twoja domowa apteczka jest wypełniona lekami, pigułkami, maściami? Jednak są choroby, które nie potrzebują leczenia, jasna sprawa, jeśli masz dobrą odporność organizmu.
... jeśli oczywiście nie lubisz codziennie pochłaniać około 10 milionów bakterii.
Wstanie wcześnie rano jest prawdziwą udręką, a potem w ciągu dnia odczuwa się senność i zmęczenie. Wszystko to można zostawić w przeszłości, znając pewne tajemnice.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty