Zdrowie malucha
Indywidualne tempo rozwoju waszego dziecka może trochę różnić się w porównaniu do ogólnie przyjętego. Często przyczyna kryje się tylko w niecierpliwości rodziców. Jednak czasami problem rzeczywiście jest i ona jest całkiem realna.
Autyzm – poważna choroba, którą dosyć skomplikowanie ujawnić we wczesnym wieku. Jednak rodzicom uda się posądzić niedobre, przecież im wcześniej ujawnić chorobę, tym lepszych wyników można dosięgnąć w leczeniu.
Przyzwyczajenia przewracania się dzieciaki opanowują średnio do 4 miesiąca. Jednak to średnie normy, nie warto przeżywać na próżno, a lepiej odwołać się z pytaniem do pediatry. Być może dziecko po prostu nie spieszy się.
Do wieku 4-6 miesięcy dzieci nauczywszy się przewracać, stają się aktywniejsze, przetaczają się w potrzebnym im kierunku, z jednej strony do innej. Teraz za nimi należy śledzić, przecież mogą łatwo potoczyć się z kanapy,czy łóżka.
Ulewanie dziecka jest uważane za normę, jednak jeśli ono podobnie więcej do silnych wymiotów, rodziców to może mocno przerazić. Dalej zorientujemy się w przyczynach takiego stanu i spróbujemy zrozumieć, dlaczego dziecko obficie ulewa.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty