Zdrowie mamy w okresie laktacji
To, że przy karmieniu piersią u kobiety koniecznie jest nieobecny menstruacyjny cykl – już dawno jest wiadomo. Omówimy dokładniej, kiedy miesięczne przy potocznej laktacji – całkiem rzeczywista rzecz.
Takie zjawisko jak skurcz, czasami zdarza się z karmiącymi mamusiami w okresie wykarmiania piersiami. Co to, jak leczyć problem i co robić, żeby unikać jej przejawu? O tym opowiemy dokładnie dalej.
W ciągu laktacji kobieta nie raz może zetknąć się ze stwardnieniem w piersi. Jednak podczas wykarmiania podobne zdarza się dosyć często i w większości wypadków nie oznacza nic strasznego.
Po porodzie nie tylko nowonarodzone zaznają problemy z żołądkiem, ale i mamy nierzadko cierpią na zaparcia, przez co powstaje rozbrat. Jak nawiązać akta defekacji za pomocą bezpiecznych środków? O tym czytajcie dalej.
I karmiące mamusie, jakby rzetelnie one nie śledziły za swoim żywieniem, mogą zatruć się niskogatunkowymi produktami. Lecz oto jak leczyć w okresie laktacji podobną chorobę i czy można dziecku przedłużać posilać się piersiowym mlekiem. Dowiadujemy się o tym dalej.
Nudności – nie jedyna oznaka mdłości w ciąży i przyszła mama, jeszcze nie wiedząc o ciąży, może zetknąć się z jej przejawami dosyć wcześnie. Kiedy zaczyna się podobny stan u ciężarnych? O tym dowiemy się dalej.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty