Żelatyna na czarne kropki

żelatyna na czarne kropki

Aby pozbyć się zaskórników na twarzy można używać maseczek-pasków. Jednak naprawdę skuteczne środki kosmetyczne są dosyć drogie. Jeśli chcesz dokładnie oczyścić twarz nie wydając kupę forsy, używaj żelatyny na czarne kropki. Można zrobić skuteczną maseczkę, która głęboko oczyści pory, wyciągnie brud.

Maseczka z żelatyną i węglem aktywnym

Najbardziej skutecznym środkiem na zaskórniki jest maseczka z żelatyną i chudym mlekiem. Ona sprzyja delikatnemu usuwaniu górnej warstwy naskórka, która jest zanieczyszczona toksynami i brudem, szybko odmładza cerę i nasyca ją różnymi korzystnymi substancjami.

Maseczka z żelatyną i mlekiem

Składniki:

  • żelatyna spożywcza – 10 gr;
  • węgiel aktywny – 2 pigułki;
  • mleko 1% lub 2,5% - 10 ml.

Przygotowanie i stosowanie

Rozdrobić węgiel. Wymieszać z żelatyną i mlekiem. Dokładnie wymieszaj mieszankę i wstaw do mikrofalówki na 20-25 sekund. Gdy mieszanka nieco wystygnie nanieś ją na twarz. Usuwamy ową maseczkę z żelatyny i węgla bardzo ostrożnie, podnosząc powłokę, zaczynając od szyi w kierunku czoła.

Maseczka z żelatyną i białkiem

Jeśli chcesz pozbyć się zaskórników i zmniejszyć pory, najlepiej zrobić maseczkę z żelatyną i białkiem.

Składniki:

  • żelatyna spożywcza – 10 gr;
  • mleko (chude) – 10 ml;
  • żelatyna dla twarzy na czarne kropki
  • białko jajka – 1 szt.

Stosowanie i naniesienie

Wymieszaj żelatynę z mlekiem, następnie wstaw mieszankę do mikrofalówki, aby ją nagrzać. Gdy ona wystygnie dodaj białko. Po wymieszaniu składników dokładnie nanosimy maseczkę na twarz. Usuwamy ową maseczkę z żelatyną i białkiem po upływie 15 minut. Jeśli masz dużą ilość zaskórników,to należy nanieść trzy warstwy owej maseczki, następnie zaczekać, aby ona dokładnie wyschła, w innym wypadku będzie ci trudno ją usuwać i wydasz na to mnóstwo czasu. Po użyciu danej maseczki obowiązkowo należy dokładnie nawilżyć cerę za pomocą kremu.

 
Powiązane artykuły:
Trądzik na kościach policzkowych – jak się go pozbyć?
Trądzik psuje wygląd zewnętrzny i czasami wywołuje świerzb. Dlaczego pojawiają się pryszcze na kościach policzkowych i co czynić, żeby pozbyć się ich? Czytajcie o tym w naszym artykule.
Regularna opieka nad skórą oblicza
Dwukrotnie w ciągu dnia myjecie się, nanosicie na twarz tonik i nawilżający krem, lecz skórze wszystko jedno i chce czegoś lepszego? W artykule są opisane wszystkie niuanse regularnej opieki nad skórą, a także cenne porady.
Opieka za skórą oblicza po 30 latach
Nie każda kobieta, co osiągnęła 30-stu lat jest zadowolona ze swojego odzwierciedlenia w lustrze. Na żal, skutecznych środków od wiekowych przemian jeszcze nie wynaleziono. Lecz w siłach każdej kobiety jest maksymalnie zachować młodość.
Maseczka do twarzy na czarne kropki
Problem czarnych kropek na obliczu jest więcej znajomy miejskim mieszkankom, i nic dziwnego. Przy dzisiejszym tempie życia rzadko dotrzymujemy się trybu odżywiania. Polecane maski pomogą szybko i efektywnie oczyścić skórę.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty