Zero pomysłowości: 10 gwiazd, które do zdjęć zawsze ustawiają się tak samo

Pozując do zdjęć, ustawiamy się do obiektywu lekko bokiem i pokazujemy ten profil, który uważamy za lepszy, dzięki czemu czasami na fotach wyglądamy lepiej niż w rzeczywistości. Gwiazdy też stosują ten trik. Jednak przez to, że zbyt często pozują do zdjęć, czasami ma się wrażenie, że zawsze ustawiają się tak samo!

Gwiazdy czasami po prostu nie mogą pozować tak, jak im się chce. Za dużo aparatów fotograficznych albo fotograf robi zdjęcie z zaskoczenia. Bohaterki niniejszego zestawienia są przykładem tego, jak należy prawidłowo wyeksponować swój najlepszy profil, co prawda zawsze robią to tak samo.

1. Bella Hadid

hadid

Bella Hadid jest jedną z najbardziej rozchwytywanych i rozpoznawalnych modelek na świecie, która doskonale wie, jak pozować i ustawiać się do zdjęć. Trudno nawet sobie wyobrazić, ile razy ona to robiła, ale... Jak tylko Bella widzi na jakiejś imprezie czy przyjęciu zbliżającego się fotografa, który kieruje na nią obiektyw, to zawsze ustawia się w tej samej pozycji – opierając obie ręce na biodrach.

2. Christina Aguilera

agilera

Piosenkarka zawsze chętnie pozuje do zdjęć, eksponując swoją seksowną sylwetkę. Powietrzny pocałunek to jej znak rozpoznawczy. Żadne zdjęcie i sesja zdjęciowa nie obejdzie się bez niego.

3. Rihanna

rianna

Rihanna to bardzo fotogeniczna gwiazda. Wygląda idealnie nawet na fotach, zrobionych przez paparazzi. Jednak jak tylko pojawia się możliwość, by wyeksponować swój lepszy profil, Rihanna wybiera uwodzicielskie spojrzenie spod rzęs przez ramię.

4. Taylor Swift

svift

Taylor Swift nigdy nie pracowała jako modelka, więc trudno zrozumieć, dlaczego do zdjęć na czerwonym dywanie czy na ściankach pozuje tak, jakby reklamowała ubrania, które ma na sobie.

5. Adele

adel

Taylor Swift należy do grona najlepszych przyjaciółek Adele i wydaje nam się, że to właśnie ona doradziła jej, jak najlepiej się ustawiać do zdjęć. Wszyscy fani z niecierpliwością czekają, kiedy dwie najpopularniejsze piosenkarki w końcu znajdą się na jednym zdjęciu.

6. Miley Cyrus

sayrus

Miley Cyrus zawsze, kiedy pozuje do zdjęć, pokazuje język. Kiedy piosenkarka miała 16 lat, wyglądało to zabawnie i odrobinę nonszalancko, ale nawet mając 27 lat, Miley Cyrus zachowuje się jak nastolatka.

7. Lindsay Lohan

lohan

Po sześciu pobytach w ośrodkach odwykowych, aktorka wygląda nie najlepiej, przez co zamiast komplementów, najczęściej słyszy słowa krytyki pod swoim adresem. Lindsay Lohan na szczęście jeszcze nie zapomniała, co trzeba robić, aby na zdjęciach wyglądać pięknie i seksownie. Z pomocą przychodzi Photoshop i ulubiona pozycja aktorki – ręce za głową.

8. Mariah Carey

keri

Mariah Carey – jedna z pierwszych gwiazd, która znalazła swój lepszy profil i od tej pory ustawia się do zdjęć w taki sposób, by go jak najlepiej wyeksponować. Piosenkarka dobrze wie, jak ściągnąć na siebie zachwycone spojrzenia i przy tym ukryć mankamenty swojej sylwetki.

9. Kristen Stewart

styuart

Kristen Stewart – aktorka, którą zna cały świat. Mimo to na każdym zdjęciu wygląda tak, jakby przez przypadek znalazła się w obiektywie. Spójrz – niezmienna pozycja od czasów Belli Swan i do muzy Karla Lagerfelda.

10. Britney Spears

spirs

Psycholodzy, patrząc na te zdjęcia, na których piosenkarka za każdym razem ręce trzyma z tyłu ciała, na pewno, by znaleźli temu wytłumaczenie, grzebiąc w jej przeszłości. Jak tylko fotograf kieruje na nią swój obiektyw, ona od razu ustawia się w takiej pozycji i tak się dzieje od jej pierwszego publicznego wystąpienia i aż do dziś.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty