Zestaw ćwiczeń na nogi – skuteczny sposób na smukłe nogi

zestaw ćwiczeń na nogi

Znaleźć przedstawicielkę pięknej połowy ludzkości, która nie chciałaby mieć smukłych i pięknych nóg, to chyba niemożliwe. Aby osiągnąć dobre rezultaty należy regularnie wykonywać zestaw ćwiczeń na nogi. Jeśli problemem jest brak czasu na uprawianie ich w sali ćwiczeń, gimnastykuj się w warunkach domowych.

Najlepsze ćwiczenia na nogi

Treningi warto wykonywać 2-3 razy w tygodniu, począwszy od pół godziny i doprowadzając czas zajęć do godziny. Aby osiągnąć sukces, ćwiczenia warto powtarzać w kilku seriach po 12-15 razy. Zacznij jak zwykle od rozgrzewki, w celu przygotowania mięśni.

Najbardziej skuteczne ćwiczenia na nogi:

  1. Przysiady z wyskokiem. Oczywiście klasyczne przysiady są skuteczne, ale proponujemy rozpatrzyć zaawansowany wariant. Pozycja początkowa – stań prosto, trzymając ręce na dole. A propos można wziąć hantle. Zadanie – przysiadaj do tego momentu, w którym twoje łydki utworzą kąt prosty z udami, przy tym ręce odwiedź do tyłu, aby zrobić wymach. Następnie zrób ostry wyskok, podnosząc ręce do góry. Zaraz po tym zrób drugi przysiad, lądując na proste nogi.
  2. najlepsze ćwiczenia na nogi 1
  3. Wypady boczne. To doskonałe ćwiczenie na nogi dla dziewczyny, które pozwala otrzymać dobre obciążenie. Pozycja początkowa – stań prosto i wyciągnij ręce przed sobą. Zadanie – lewą nogą zrób duży krok w bok, przysiadając tak, aby uda stworzyły linię równoległą do podłogi. Następnie wstając, wykonaj lewą nogą krok w prawą stronę. Ogółem w czasie wykonywania ćwiczenia prawa noga jest praktycznie nieruchoma. Dopiero po tym powróć do pozycji początkowej i powtórz to samo na drugą nogę.
  4. najlepsze ćwiczenia na nogi 2
  5. Wymachy. Pozycja początkowa – stań na czworaka, ustawiając ręce na wysokości ramion. Prawą nogę unieś do góry ugiętą w kolanie do tworzenia kątu 90 stopni. Ważne jest, aby pięta była skierowana ku górze, a lewa noga leżała na czubkach palców. Unieś prawą nogę w górę 15-20 razy, a następnie zatrzymaj ją w najwyższym punkcie na 5-10 sek. i dopiero wtedy opuść.
  6. najlepsze ćwiczenia na nogi 3
 
Powiązane artykuły:
Ćwiczenia fizyczne na modelowanie okrągłych kształtów – jak powiększyć pośladki?
Piękne, okrągłe pośladki - marzenie wielu dziewczyn. Żeby dosięgnąć takiego wyniku, należy regularnie uprawiać sport. W tym artykule znajdziecie efektywne ćwiczenia, które pozwolą zwiększyć objętość pośladków.
Chodzenie na pośladkach – uniwersalne ćwiczenie antycellulitowe
Ćwiczenie "chód na pośladkach" jest pożyteczne jak kobietom, tak i mężczyznom, ponieważ obniża ryzyko powstania wielu chorób moczopłciowego zakresu. Wskutek takiego treningu zwyżkuje aktywność mięśni, usuwa się cellulit.
Sposoby na wyszczuplanie ud – jak schudnąć z nóg w ciągu tygodnia?
Piękne i smukłe nogi - wynik wzmocnionej pracy, którą można wykonywać w domowych warunkach. W tym artykule potraficie dowiedzieć się o tym, co należy robić po to, żeby schudnąć w nogach w krótkim czasie.
Jak budować brazylijskie pośladki w domu? Trening na zaokrągloną i odstającą pupę
Piękne i prężne pośladki – marzenie wielu przedstawicielek płci pięknej, które jest możliwe. W tym artykule potraficie znaleźć informację o tym, jak budować brazylijskie pośladki w domu.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty