Zestaw mebli piknikowych – czyli jak uczynić wypoczynek na łonie natury najbardziej komfortowym?

zestaw mebli piknikowych

Ostatnio zestaw mebli piknikowych stał się niezmiennym atrybutem wycieczek turystycznych i domków wypoczynkowych. Zapewni on wygodę i komfort pod czas przerwy w podróży lub pomoże poczuć prawdziwy urlopowy klimat domku letniskowego.

Zalety zestawu składanych mebli piknikowych

Zestaw składanych mebli ma cały szereg zalet:

  1. Wytrzymałość, co zapewnia możliwość użytkowania przez długi okres. Meble wykonane z aluminium są wybitnie wytrzymałe i trwałe, a do produkcji pokrowców stosowane są mocne tkaniny syntetyczne.
  2. Małe rozmiary i niewielka waga. Po składaniu meble zajmują wyjątkowo mało miejsca podczas przechowywania i można je zmieścić nawet w bardzo małych pomieszczeniach. One z łatwością zmieszczą się w bagażniku samochodu, co pozwala bez problemu je transportować. W turystycznych wyprawach można je łatwo przenosić na duże odległości.
  3. Funkcjonalność – z pomocą składanych mebli w każdej chwili można urządzić piknik. Oprócz tego zapewnią one dodatkowe miejsca w przypadku przyjazdu dużej grupy osób lub rodziny.
  4. Łatwość montażu.
  5. Stylowy wygląd mebli pomoże upiększyć twój ogród.

W skład kompletu mebli piknikowych wchodzą różne podłokietniki i podstawki na napoje, co czyni go niezwykle wygodnym dla różnych imprez wyjazdowych. Na przykład biorąc taki zestaw na ryby, można z łatwością rozmieścić niezbędne akcesoria.

Zestaw mebli piknikowych zazwyczaj zawiera stół i 4 krzesła. Jest on przeznaczony dla małego grona z kilku osób. Rozłożywszy taki zestaw na łonie natury w pobliżu namiotu, można uzyskać maksymalną przyjemność z wypoczynku.

Więc zestaw mebli piknikowych będzie bardzo przydatnym nabyciem, który wniesie dodatkowy komfort do twojego wypoczynku.

zestaw składanych mebli piknikowych 1 zestaw składanych mebli piknikowych 2 zestaw składanych mebli piknikowych 3
zestaw składanych mebli piknikowych 4 zestaw składanych mebli piknikowych 5 zestaw składanych mebli piknikowych 6
 
Powiązane artykuły:
Jaki basen lepiej wybrać – dmuchany lub stelażowy? Czyli zalety i wady basenów ogrodowych
Dla tych, kto dawno marzy o basenie, lecz w żaden sposób nie może wydzielić na działce miejsca pod taką konstrukcję, warto zwrócić uwagę na dmuchane lub stelażowe modele. Pomożemy zrobić wybór między nimi.
Sofa szezlong – wygodny zestaw mebli ogrodowych
Czy można jednoczyć wygodę domowych i praktyczność mebli ogrodowych w jednym wyrobie? Można, jeśli chodzi o sofę szezlong. Może ona być wykonana z różnych materiałów, a dokładniej o tym w artykule.
Trzyosobowa huśtawka ogrodowa – inspiracje na wyposażenie ogrodu
Jeśli lubicie spokojny odpoczynek na świeżym powietrzu, obowiązkowo ustalicie na swoim podwórzu huśtawki ogrodowe. Istnieją modele jednoosobowe, a tym kto preferuje odpoczywać w kompanii, trzyosobowe huśtawki ogrodowe.
Dmuchana piłka plażowa – akcesoria do wypoczynku nad morzem
Żeby odpoczynek nad morzem nie był "smażeniem" na słońcu, polecamy zawczasu zaopatrzyć się akcesoriami dla odpoczynku. W ich liczbie – dmuchana piłka plażowa. Jaskrawy kolor, mała waga, wygoda – oto główne ich przewagi.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty