Zielone soczewki dla brązowych oczu – przemiana wyglądu zewnętrznego

zielone soczewki dla brązowych oczu

Zielony kolor oczu jest najbardziej zagadkowy, ale w przyrodzie on jest rzadki. Na szczęście pożądanego efektu całkiem można osiągnąć za pomocą soczewek kontaktowych! Podbierając zielone soczewki dla brązowych oczu, należy orientować się nie tylko na osobiste preferencję kolorów, ale i na ogólny typ kolorowy – zabarwienie włosów, brwi, stopień nasycenia naturalnej tęczówki oka.

Wybieramy zielone soczewki kontaktowe dla brązowych oczu dowolnego odcienia

Ciemno-brązowy kolor oczu i jasno-orzechowe zabarwienie tęczówki dają różne możliwości swoim posiadaczkom. Jeśli macie jasnobrązowy odcień tęczówki całkiem wystarczy, jeśli soczewki kontaktowe nie będą kolorowe, a odcieniowe. Powoduje to zwiększenie długości czasu noszenia i zmniejszenie obciążenia na narząd wzroku. Jeśli twoje oczy są ciemne, prawie czarne, potrzebują grubych soczewek z silnym pigmentem. Ale mają pewne wady:

  • duża grubość, która powoduje dyskomfort podczas noszenia;
  • niski stopień nawilżenia, powoduje wysuszanie;
  • niski procent przepuszczalności powietrza, zwiększa zmęczenie oczu;
  • ograniczony czas noszenia.

Takie soczewki obowiązkowo należy zdejmować na noc i w ciągu dnia czas przeprowadzony w nich nie musi przekraczać 6–9 godzin. Natomiast akurat takie zielone soczewki dla ciemno-brązowych oczu pozwalają wybrać dowolny odcień i zabarwienie tęczówki. Zgódźcie się – piękno wymaga poświęcenia! Pasują takie soczewki kontaktowe i jasnookim dziewczynom, którym nie wystarcza tylko przemiany odcienia, a chce się radykalnych transformacji.

Jakie soczewki zielonego koloru dla brązowych oczu są najlepsze?

Kolorowe zielone soczewki dla brązowych oczu mogą być z dioptriami, i bez. Ale nas bardziej interesuje nieoptyczna moc, a zdolność podkreślić wygląd zewnętrzny. Jeśli wasza przyrodnicza tęczówka ma żółte krople, lepiej podkreślić za pomocą soczewek – to zrobi przejrzysty obwód wokół źrenicy. Po pierwsze taka soczewka jest bardziej wygodna dla rogówki, a po drugie nie stanie stwarzać niepotrzebnego kontrastu z waszym naturalnym wyglądem. Jest jeszcze kilka tajemnic:

  1. Zielona soczewka, występująca za granice tęczówki, zrobi oczy wizualnie większymi.
  2. Blondynkom zazwyczaj idą trawiaste odcienie, brunetkom – szmaragdowe.
  3. Jasnobrązowym dziewczynom warto zwrócić uwagę na zimną barwną gammę, soczewki koloru ultramaryna.
  4. Rude dziewczyny mogą pozwolić sobie praktycznie na dowolny odcień, ale tęczówka przy tym powinna być bez obwodu i bez jasno określonego wzoru.
 
Powiązane artykuły:
Czerwone plamy pod oczami – o czym chcą nam powiedzieć?
Czerwone plamy pod oczami – sygnał o tym, że w organizmie są naruszone pewne procesy. Ten objaw wskazuje na choroby nerek i wątroby, może być objawem niewydolności serca i problemów dermatologicznych. Opowiemy jak wyróżnić jedną chorobę od innej.
Makijaż permanentny oczu – etapy przeprowadzenia zabiegu
Makijaż permanentny oczu wygląda o wiele bardziej naturalnie niż inne rodzaje permanentnego makijażu. Porozmawiajmy o głównych plusach i minusach zabiegu makijażu permanentnego oczu z cieniowaniem.
Soczewki, które zmieniają kolor oczu –  jak wybrać do twojego koloru oczu?
Soczewki dla zmiany koloru oczu, czy wzmacniania jaskrawości przyrodniczego zabarwienia wykorzystują się dla przemiany wyglądu zewnętrznego aktorów kina i serialów. Ależ zadowolenie zmienić się dostępnie nie tylko gwiazdom Hollywoodu!
Soczewki – plusy i minusy
Popularność soczewek jest podyktowana wygodą i estetyką. Dziś one zdolne nie tylko korygować wzrok, ale i zmieniać kolor oczu. W tym artykule dokładnie opowiemy o przewagach i szkodzie soczewek, a także o przeciwwskazaniach do ich noszenia.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty