Zmarł popularny bloger kapibara Jojo: miał krótkie, ale interesujące życie

Zawód blogera cieszy się ostatnio ogromną popularnością, dlatego uczą się jego nie tylko tysiące ludzi, ale nawet ich zwierzęta. Niedawno dowiedzieliśmy się, że zmarł znany bloger Jojo. Chodzi o nie do końca zwykłego bohatera globalnej sieci.

Życia i popularności małej gwiazdy mediów społecznościowych może pozazdrościć wielu ludzi. Za swoje krótkie życie zapryzjaźnił się z setkami czworonożnych braci i tysiącami fanów wśród ludzi. Dzięki swojemu niezwykłemu charakterowi kapibara nawet mógł zmienić stronniczy stosunek wielu użytkowników sieci do swoich braci.

kapibara Jojo

Komunikatywny i nieprzewidywalny Jojo.

Amerykańska kapibara narodziła się wiosną 2013 roku i od pierwszych dni życia stała się oczkiem w głowie rodziny Kennedy. Jojo potrafił znaleźć wspólny język ze wszystkimi – od psów do kaczek. Z ostatnimi, nawiasem mówiąc, zachowywał się jak prawdziwa serdeczna i cierpliwa opiekunka.

kapibara

Przy tym w swoich zwyczajach był najbardziej typowym przedstawicielem swojego gatunku, jak wyrażał się o nim gospodarz Cody. Jojo po prostu uwielbiał pływać i robił to kilka razy dziennie. Mały żarłok jadł dosłownie wszystko od kości do mrożonego jogurtu, nie gardził również świeżymi warzywami. Z innymi kapibarami obcował się mniej chętnie, niż z ludźmi, robiąc wyjątek tylko dla jednej samiczki, swojej koleżanki blogerki Sviti. Ale uwielbiał spędzać czas z dziećmi. Niezdarny, ale przy tym strasznie ciekawy, stał się ulubieńcem tysięcy subskrybentów swojego kanału. A gdy z powodu wypadku potrzebował operacji, fani gwiazdy zebrali na nią pieniądze.

"Dziękuję za miłość"

Jojo

Te słowa Cody Kennedy poświęcił swojemu przyjacielowi po jego śmierci. Wzruszające i bardzo po męsku. Jojo żył zbyt mało jak dla kapibary w niewoli. Zazwyczaj jego bracia mogą żyć ponad 10 lat. Właściciel wysłał szczątki Joe na sekcję zwłok, aby dowiedzieć się, jaka jest przyczyna tak wczesnego odejścia. Jego zdaniem, w ostatnich miesiącach zwierzę nie chorowało, ale bardzo szybko starzało.

kapibara Jojo kaczki

Dzięki Jojo cała rodzina Kennedy bardzo polubiła te zwierzęta. Cody udało się nawet założyć małą farmę z kapibarami. Jednak zauważa, że Jojo był zupełnie wyjątkowy, nie taki, jak inne. Właściciel będzie go pamiętać zawsze jak swojego najlepszego i najbardziej koleżeńskiego przyjaciela.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty