Znaczenie liczb w życiu człowieka

znaczenie liczb w życiu człowieka

W tym artykule można poznać znaczenie liczb w życiu człowieka, a także to, сo ukrywają w sobie te zwykłe cyfry i dlaczego właśnie za pomocą cyfr dokonują wszelkie kodowania. Przecież istnieje cała nauka, która zajmuje się badaniem działania liczb na życie człowieka – numerologia.

Znaczenie liczb

Znaczenie liczb polega na tym, że każda cyfra ma pewny zestaw charakterystyk, obrazów i właściwości. Jeśli przeprowadzić numerologiczną redukcję imienia lub daty urodzenia na liczbę to można wyznaczyć predyspozycje, cechy charakteru człowieka.

Z pomocą obliczenia daty urodzenia można dowiedzieć się ważną informację o przyszłej drodze życiowej. Znając swoją drogę i podążając po niej, człowiek otrzymuje możliwość wykorzystać wszystkie szanse, które podarował mu los. Przy obliczeniu swojej liczby tajemnica daty urodzenia będzie w całości odkryta.

Rozpatrzymy na przykładzie obliczenie liczby daty urodzenia. To zrobić dość łatwo. Dlatego składają wszystkie cyfry daty urodzenia.

Data urodzenia : 15 kwietnia 1983 roku. Dalej trzeba zrobić następujące: 1+5+4+1+9+8+3 = 31 = 3+1 = 4. Więc otrzymujemy liczbę losu – 4. O traktowaniu wszystkich liczb losu można dowiedzieć się w tym artykule.

Liczby w życiu człowieka

Liczba życia jest w stanie powiedzieć człowiekowi o tym, na czym polega jego misja życiowa. Liczba urodzin towarzyszy nam w ciągu całego życia. Los co rusz stawia przed nami nowe przeszkody i trudności. W takiej chwili liczba życia pomaga wytrwać przeciwko ciosowi i sprostać wyzwaniom bez większego wysiłku.

Liczba życia jest swego rodzaju kluczem do kodu losu, który zajmuje ważne miejsce w budowie poniosłych planów. Kod losu może przygotować człowieka do tego, że niejednokrotnie zdarzy się zetknąć z ostrymi zakrętami. Lecz liczba życia i istnieje po to, żeby nie stało się nic podobnego.

Negatywne liczby w życiu człowieka

Liczby w życiu człowieka odgrywają ogromną rolę. Bywają liczby pozytywne i negatywne. liczba życia  Każda cyfra daje człowiekowi pewne możliwości w życiu. Przy prześladowaniu jakąkolwiek liczbą należy zwrócić uwagę, ponieważ to może być zapowiedzeniem.

0 – liczba nie mająca energetycznego ładunku. Symbol wieczności i próżni. Człowiek może stale rozpoczynać swoje życie od zera, niby nowonarodzone dziecko.

Wiele osób uważają liczbę 13 za nieudaną i odstraszającą. Ta liczba redukuje się do 4. Lec, jeśli człowiekowi cały czas wypada w życiu liczba 13 to może być zapowiedzeniem zbliżających się przemian. Czyli stare pójdzie do przeszłości, a w zamian przyjdzie nowa teraźniejszość.

 
Powiązane artykuły:
Liczba 7 w życiu człowieka, czyli portret numerologiczny według daty urodzenia
Na pewno wiele osób słyszało o wpływie liczb na los człowieka, które studiuje numerologia. Ten artykuł opowie o znaczeniu mistycznej liczby 7 i jego wpływie na swojego gospodarza.
Symbolika liczb w życiu człowieka – co oznacza liczba 13?
W tym artykule opowiemy o tym, dlaczego liczbę 13 uważają za bardzo niesprzyjającą i skąd biorą swoje upływy, związane z diabelskim tuzinem. Również rozpatrzymy tą liczbę z punktu widzenia niektórych religii.
Liczba 13 w numerologii – znaczenie liczb karmicznych
Z liczbą 13 jest powiązane mnóstwo zabobonów i ją uważają za negatywnie magiczną, lecz wszystko naprawdę idzie po innemu. Zabobony, w których figuruje ta liczba, dementują się numerologią, o czym i opowie nasz artykuł.
Numerologia kobiecego szczęścia - jaki jest mój numer?
Treść numerologii polega na tym, że wszystko w świecie wyrażono za pomocą cyfr, które współdziała z ludźmi na bioenergetycznym poziomie. Ich znaczenia pozwalają poznać informację, którą można wykorzystać na swoją korzyść.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty