Znaki Powietrza - Bliźnięta, Wodnik, Waga

znaki powietrza

Wiadomo, że są 4 żywioły, które wpływają na człowieka: Woda, Ogień, Ziemia i Powietrze. Oni wpływają zarówno jak na stan wewnętrzny, tak i na uczynki człowieka. Wielu ludzi, którzy wierzą w horoskopy chcieliby wiedzieć jakie znaki należą do żywiołu Powietrza i jakie posiadają cechy charakteru. Ludzie, którzy urodzili się pod opieką owego żywiołu wyróżniają się lekkością, stanem nieważkości. Nie mogą przez długi czas znajdować się w jednym i tym samym miejscu.

Jakie znaki zodiaku należą do żywiołu Powietrza?

Do tego żywiołu należą Bliźnięta, Waga i Wodnik. Wśród innych ludzi, którzy znajdują się pod opieką tego żywiołu, wyróżniają się żywym charakterem i są towarzyskie. W swoim życiu opierają się jedynie o logiczne myślenie i fakty. Jeśli chodzi o własne uczucia i emocje, ludzie Powietrza wolą wszystko ukrywać w środku, a jeśli wyrażają swoje zmartwienia to robią to w sposób sarkastyczny, aby wszystko przekształcić na żart jeśli to jest możliwe. Podobnie jak powietrze tacy ludzie lubią swobodę i poznawać coś nowego, to się dotyczy zarówno jak ludzi, tak i informacji. Umieją przystosowywać się do okoliczności.

Postarajmy się zrozumieć jakie wady mają znaki Powietrza. Zazwyczaj oni są nadmiernie pewni siebie, dwulicowi, co staje się przyczyną pojawienia się różnych problemów w życiu. Podczas rozwiązywania różnych problemów, tacy ludzie są zdecydowani. Czasami nadmierna miłość do swobody może stać się przyczyną rozpusty. Podobnie jak powietrze, tacy ludzie są zmienni, więc uważa się, że nie są pewni. Nie są zdecydowanymi i odważnymi.

Dla przedstawicieli owego żywiołu ogromną rolę odgrywa obecność powietrza i przestrzeni, więc powinni mieszkać na otwartej przestrzeni. W dużych miastach zazwyczaj pojawia się odczucie dyskomfortu.

Ludzie powietrza nie będą nigdy się czuć komfortowo w biurach, podczas wykonywania monotonnej pracy. Im się podoba pracować z ludźmi, informacją, przez cały czas się poruszać. Sukcesu mogą osiągnąć w dziedzinie nauki, techniki, literatury, sztuki. Bliźnięta, Wagi i Wodniki są dobrymi dziennikarzami.

Znak Powietrza – Bliźnięta

O ludziach, którzy urodzili się pomiędzy 20 maja a 21 czerwca mówią, że oni są beztroscy, podobnie jak dzieci. Mają dobrze rozwinięty rozum, którego używają. Szybko dostosowują się do życia. Różnią się od innych znaków tym, że mogą wykonywać od razu kilka spraw jednocześnie, przy czym wszystko im się udaje. Bliźnięta wiele uwagi poświęcają bliskim, starają się każdego wysłuchać. Nigdy nie stoją w jednym miejscu, dążą do poznania czegoś nowego.

Znak zodiaku żywiołu Powietrza – Waga

Ludzie, którzy urodzili się w okresie z 24 września do 23 października bardzo boleśnie reagują na kłótnie. Czują się niekomfortowo w znaki zodiaku powietrzaatmosferze wrogości i niepokoju. Wagom lepiej pozostawić konflikt nierozwiązanym i przystosować się do zaistniałych okoliczności. Wagi bardzo lubią działalność społeczną, więc dosyć często są mecenasami. Wiedzą co oznacza harmonia w stosunkach i partnerstwo.

Znak zodiaku żywiołu Powietrza – Wodnik

Ci, którzy się urodzili się w okresie pomiędzy 20 stycznia a 18 lutego są wspaniałymi działaczami społecznymi, którzy rozumieją, ze tłum jest o wiele silniejszy, aniżeli jeden człowiek. Jest bardzo ważny ten fakt, że gdy oni pracują w zespole to nie tracą własnej indywidualności. Ludzie Powietrza często pogrążają się w głębokie rozmyślania. W odróżnieniu od innych przedstawicieli owego żywiołu, Wodnicy praktycznie nie podlegają wpływowi innych ludzi i rzadko idą na kompromis. Dla niego najważniejsze wyróżniać się z tłumu i być swobodnym.

 
Powiązane artykuły:
Znaki Wody - charakterystyka znaków tego żywiołu
Znaki Zodiaku Rak, Skorpion i Ryby stosują do znaków wody. Z tego artykułu dowiadujecie się o charakterystyce tych znaków i o ich właściwościach w planie charakteru i emocjonalności.
Jak kochają znaki zodiaku?
W tym artykule opowiemy, jak zachowują się przedstawiciele każdego z dwunastu znaków zodiaku w stosunkach miłosnych i czego od nich warto oczekiwać.
Jak mszczą się znaki zodiaku?
Jeśli znać maksimum informacji o człowieku, to można spróbować przewidzieć rozwój wydarzeń i reakcję na to czy inne wydarzenie. Opowiemy o zemście i jak ją wyrażają przedstawiciele znaków zodiaku.
Ziemne znaki zodiaku – Byk, Panna, Koziorożec
W tym artykule opowiemy o właściwościach charakteru ziemnych znaków zodiaku, do których odnoszą się: Byk, Koziorożec i Panna oraz ich pozytywnych i negatywnych stronach.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty