Znaki Wody - charakterystyka znaków tego żywiołu

znaki Wody

Astrolodzy liczą żywioł Wody najbardziej niejednoznacznym i głębokim. Najpierw warto wyjaśnić, które znaki zodiaku odnoszą się do żywiołu: Rak, Skorpion i Ryby. Oni wydzielają się swoją emocjonalnością i rozwiniętą intuicją. Nie zważając na swoją surowość, ludzie zarządzane żywiołem Wody są wrażliwi, przy czym oni przeżywają wszystko wewnątrz siebie, nie pokazując nic otoczeniu. Warto powiedzieć o ich zdolności - łatwo przystosowują się do nowych sytuacji i różnych ludzi.

Które znaki odnoszą się do żywiołu Wody?

W zwyczajnym życiu ludzie urodzeni pod kontrolą tego żywiołu w większości wypadków wspierają się na własną intuicję, nie włączając logikę. W stosunkach dla nich jest bardzo ważna stabilność i głębokość uczuć. Znaki zodiaku żywiołu Wody często stają się zakładnikami swoich emocji, co może doprowadzić ich do sytuacji bez wyjścia. Co dotyczy pracy to oni mogą wykonywać nawet najbardziej skomplikowaną pracę, ponieważ mają wytrzymałość i wytrwałość. Zdolność do pracy bezpośrednio zależy od emocjonalnego tła w miejscu gdzie należy pracować. Kompatybilność pośród przedstawicieli znaków Wody jest dość wysoka, ponieważ oni przyjmują jeden drugiego nawet na poziomie podświadomości.

Znak Wody - Rak

U ludzi urodzonych w okresie z 22 czerwca po 22 lipca jaśnie wyrażono uczucie troski i rodzinnych wartości. Oni nie lubią przejawiać swoich emocji i często zamykają się od drugich w swojej "skorupce". Raki są zbyt wrażliwe. Im jest właściwa nietrwałość, co często jest przyczyną pojawienia różnych problemów. Ważnie jest zauważyć, że ludzie urodzeni pod zastępstwem tego żywiołu i znaku są dość zależne od otoczenia. Ich poważają i lubią za to, że w dowolnej skomplikowanej sytuacji można liczyć na wsparcie i pomoc, którą oni dają nie zastanawiając się. Raki potrzebują uczucia bezpieczeństwa i zawsze pragną zostać uczestnikiem jakiejkolwiek grupy. Idealny metal dla Raka – Srebro.

Znak zodiaku żywiołu Wody - Skorpion

Wśród innych znaków Skorpiony wydzielają się swoją odwagą, ponieważ oni są skłonni do ryzyka, które dla otoczenia zdaje się absurdalne. Życie takich ludzi wypełnione emocjonalnym napięciem, oni często zlatują wysoko lub gwałtownie padają do dołu. Inni ludzie mogą brać przykład z Skorpionów w tym, że oni znając własną słabość mogą sprawić się z poważnymi wątpliwościami. W rozmowach z innymi ludźmi dla nich jest bardzo ważna wymiana uczuciami, a nie informacją. Ważna właściwość - ludzie urodzeni w okresie z 22 października i przed 22 listopada mogą na tyle rozpuścić się w innym człowieku, co w wyniku doprowadzi do straty własnego "ja". Otoczenie uważa Skorpionów za zamkniętą książkę i z jednej strony oni mają rację, ponieważ wszystkie przeżycia chowają się głęboko w duszy. Jeśli ich skrzywdzić to warto obawiać się, ponieważ oni mogą spowodować śmiertelne uderzenie w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Dzięki własnej intuicji tacy ludzie mogą ujawniać znaki Wody charakterystyka słabość i sekrety innych. Idealny dla Skorpiona - Pluton.

Znak żywiołu Wody - Ryby

Ludzie, którzy urodzili się w okresie z 20 lutego po 20 marca uczą innych cieszyć się życiu i nie gonić się za materialnymi wartościami. Ważnie zauważyć, że im jest dość skomplikowane do ujawnienia ich tożsamości, toż oni często przejmują ją u innych. Ryby często stwarzają w swojej głowie ideał, dlatego często rozczarowują się w ludziach. Otoczenie mówi, że oni często latają w chmurach. Ryby - twórcze osobowości, które cenią muzykę, literaturę, kino itp. Ogromną przyjemność tacy ludzie otrzymują od kontaktu z wodą.To może być banalny odpoczynek na rzeczce lub przejażdżka na łodzi. Ryby lubią ciszę i pięknie poczuwają się w samotności. Idealny metal dla Ryb - platyna.

 
Powiązane artykuły:
Jak kochają znaki zodiaku?
W tym artykule opowiemy, jak zachowują się przedstawiciele każdego z dwunastu znaków zodiaku w stosunkach miłosnych i czego od nich warto oczekiwać.
Jak mszczą się znaki zodiaku?
Jeśli znać maksimum informacji o człowieku, to można spróbować przewidzieć rozwój wydarzeń i reakcję na to czy inne wydarzenie. Opowiemy o zemście i jak ją wyrażają przedstawiciele znaków zodiaku.
Znaki Powietrza - Bliźnięta, Wodnik, Waga
Jak wiadomo istnieją cztery żywioły, do których należą znaki Zodiaku. W tym artykule opowiemy o znakach, które odnoszą się do żywiołu wody i damy krótką charakterystykę.
Ziemne znaki zodiaku – Byk, Panna, Koziorożec
W tym artykule opowiemy o właściwościach charakteru ziemnych znaków zodiaku, do których odnoszą się: Byk, Koziorożec i Panna oraz ich pozytywnych i negatywnych stronach.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty