Znane kochanki, które zrujnowały ślub par gwiazdorskich

Życie prywatne gwiazd nigdy nie pozostaje bez uwagi, zwłaszcza jeśli w stosunkach małżeńskich pojawił się ktoś trzeci.

Przedstawiamy znane kochanki, przez które publiczność była świadkiem głośnych rozwodów.

Frances Tomelty, Sting i Trudie Styler

frensis tomelti sting i trudi stayler

W życiu Stinga wydarzyła się banalna historia – miał przygodę miłosną z przyjaciółką swojej żony, od której odszedł po 6 latach ślubu. Z pierwszą żoną piosenkarz ma córkę i syna, którzy zamieszkali z nim po rozwodzie. Trudie Styler zdobyła serce Stinga jak tylko on ją zobaczył, była podobna do jego pierwszej miłości, dziewczyny, która miała na imię Deborah, która zmarła.

Dopiero po upływie trzech lat zostali kochankami. Jednak uczucia kochanków były na tyle mocnymi, że przekształciły się na prawdziwą mocną rodzinę. Są razem dotychczas. Mają czwórkę dzieci.

Robyn Moore, Mel Gibson i Oksana Grigorieva

robin mur mel gibson i oksana grigoreva

Rosyjskie dziewczyny zdobywają serca aktorów Hollywood. Mel Gibson uległ czarom ładnej pianistki Oksany Grigorievoj. Nie zważając na to, że ich stosunki trwały 10 lat, urodziła im się wspólna córeczka, Mel nie rozwiódł się ze swoją żoną.

Z Grigorievoj Mel Gibson rozstał się bardzo głośno, sądowe rozprawy trwały 6 lat. Ze swoją żoną aktor rozwiódł się rok później po zerwaniu z rosyjską pianistką.

Księżna Diana, książę Karol i księżna Kamila Parker Bowles

princessa diana princ charlz i gercoginya kamilla parker-boulz

W tym miłosnym trójkącie wszystko jest dosyć skomplikowane: tutaj należy zrozumieć, kto kogo uwiódł. Charles w młodym wieku dosyć często spotykał się to z jedną, to z drugą dziewczyną.

Pewnego razu jego kolejna dziewczyna zapoznała go z Kamilą, z którą on zaczął się spotykać i po jakimś czasie książę zaczął się zastanawiać nad tym, aby z nią się ożenić. Jednak jego wujek lord Mountbatten, który opiekował się księciem, postanowił, że ta dziewczyna nie jest godna Karola i organizował mu długi wyjazd. Kamila natomiast wróciła do swego byłego chłopaka.

Gdy Karol wrócił, on się dowiedział, że Kamila niebawem wychodzi za mąż, więc mu było wszystko jedno z kimś się ożenić: również odczuwał presję rodziny, już skończył 32 lata, a dotychczas nie ma następcy. Więc książę Karol oświadczył się Dianie, którą już dawno znał. Niegdyś spotykał się z jej starszą siostrą. Po śmierci Diany, Karol i Kamila się pobrali.

Vanessa Paradis, Johnny Depp i Amber Heard

vanessa paradi dzhonni depp i ember hyord

Vanessa Paradis – to jedyna kobieta, która potrafiła poradzić sobie z niespokojnym charakterem Deppa. Między nimi była namiętna, gorąca i jednocześnie skomplikowana miłość. Nikt nie mógł uwierzyć, że Depp kiedykolwiek będzie mógł odejść od swojej ukochanej. Jednak Depp nie ożenił się z Vanessą, chociaż razem byli 14 lat i mają dwójkę dzieci.

Pewnego razu w rodzinie zjawiła się młoda i ładna Amber Heard, która praktycznie natychmiast zdobyła serce Deppa i on jej się oświadczył. Jednak ta rodzina szybko się zrujnowała. Aktor ma trudny charakter, nadużywa alkoholem, więc Amber odeszła od niego, a Depp żałował, że się rozstał z Paradis.

Jennifer Aniston, Brad Pitt i Angelina Jolie

dzhennifer eniston bred pitt i andzhlina dzholi

Jasna rzecz na pierwszym miejscu znalazł się ten miłosny trójkąt. Aniston i Pitt byli jedną z najpopularniejszych par Hollywood, pobrali się na szczycie popularności i byli bardzo szczęśliwi. Jednak po filmie "Pan i Pani Smith" Pitt odszedł od swojej żony do najseksowniejszej aktorki Angeliny Jolie, która zagrała w filmie Pani Smith.

Byli najładniejszą parą Hollywood. Aniston była zdruzgotana po rozwodzie i fani dosyć długo jej współczuli, nawet wtedy, gdy tego już nie potrzebowała. Jednak małżeństwo Angelina i Brad też się rozpadło.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty