Znowu filmowe wpadki! 12 błędów w filmach, których wcześniej nie zauważyłeś

Często nawet w najbardziej kasowych filmach szczególnie uważni widzowie dostrzegają drobne niedociągnięcia. Teraz zrozumiesz, o czym mówimy, i na pewno zdziwisz się, jak to można było pominąć.

Na kręcenie filmów przeznacza się ogromny budżet w wysokości milionów dolarów, i zatrudniane są prawdziwi mistrzowie, ale to nie zapewnia idealnego wyniku bez błędów. Szczególnie uważni widzowie i eksperci filmowi mogli zauważyć tak zwane " filmowe wpadki" w popularnych filmach. Uwierz, po naszej kolekcji na pewno zechcesz przejrzeć te prace, aby zobaczyć błędy na własne oczy.

1. "Pan i pani Smith"

Pan i pani Smith

Uciekając przed pogonią para Jolie i Pitta jedzie jednym samochodem, ale z nieznanych powodów wnętrze auta zmienia się same sobą.

2. "Szaro"

Szaro

To dziwne, ale główny bohater filmu nauczył się rozmawiać przez przewrócony telefon. Można to zobaczyć po kliknięciu na przycisk blokady.

3. "It"

It

Kiedy Beverly ukrywa się przed dziewczyną w toalecie, ona pali i gasi papierosa o ścianę kabiny. Najpierw dziewczyna to robi lewą ręką, ale gdy kąt kawery jest inny, zmienia się także ręka.

4. "Thor: Ragnarok"

Thor

Błyskawice, zapalające się wokół Tora powodują wypalenie trawy. Minęło kilka minut i ziemia cudownie się odnowiła.

5. "Władca pierścieni: Bractwo pierścienia"

Władca pierścieni

Dziwne jest widzieć ślady opon na drodze w wiosce hobbitów, ponieważ tam poruszają się na wozach. Ale może czarodzieje wyczarowali bardziej nowoczesny sposób podróżowania?

6. "Maria Antonina"

Maria Antonina

Niezauważalną wpadkę filmową można zobaczyć w filmie biograficznym. Tak więc, w jednej ze scen pokazywana jest, oprócz różnych butów, para nowoczesnych. Najwyraźniej Maria nosi je pod długimi sukienkami.

7. "Wonder woman"

Wonder woman

Na bal Diana przyszła w seksownej sukience, pod którą mało co można było ukryć. Ale kiedy po balu ona ją zdejmuje, to pod nią widać strój amazonki z całą amunicją.

8. "Merlin"

Merlin

Gdyby to było zebranie kostiumowe w jakimkolwiek przedsiębiorstwie, butelka wody byłaby odpowiednia, ale w tym filmie detal wyraźnie się wyróżnia.

9. "Terminator 2: Dzień sądu"

Terminator

Wygląda na to, że bohater Schwarzeneggera ma kurtkę samoregenerującą się: Terminator plecami bierze na siebie kilka kul, które zostawiły dziury w kurtce, ale za kilka sekund ona jest już cała.

10. "Klub kupujących w Dallas"

Dallas

Historia opowiedziana w tym filmie toczy się w 1985 roku, ale w kadrze za plecami głównego bohatera można zobaczyć plakat z wizerunkiem Lamborghini Aventador, która pojawiła się dopiero w 2011 roku.

11. "Gra o tron"

Gra o tron

W armii doskonałych wojowników służą mężczyźni eunuchowie, ale jeśli przyjrzeć się bliżej, można zobaczyć wśród nich jednego żonatego. Choć można założyć, że jest to zwykła dekoracja.

12. "Piąty element"

Piąty element

Bohaterka Mili Jovovich miała w jednej ze scen rozbić szkło kapsułki. Jeśli uważnie się przyjrzeć, to można zauważyć, że miejsce uderzenia jest specjalnie oznaczone.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty