Żółwy
Coraz więcej popularnym staje się utrzymanie w domowych warunkach egzotycznych zwierząt, w tym i żółwia. W artykule opowiemy, jak poprawnie i ładnie urządzić terrarium swojego żółwia.
Żółw – niewybredny w utrzymaniu i pielęgnacji, jednak lekceważyć zdrowiem i samopoczuciem pupila nie kosztuje, jeżeli dbacie o jego humor. Ile może przeżyć bez wody czerwonouchy żółw? Opowiemy w naszym nowym artykule.
Poręcze zdrowia i długoletności domowego zwierzęcia – to jakość utrzymania, obejścia i zazwyczaj żywienia. Czym trzeba karmić rzecznego żółwia w domowych warunkach? Opowiemy w naszym nowym artykule.
Postanawiając mieć żółwie ozdobne, należy wiedzieć o nich wszystko, żeby wybrać zdrowego i młodziutkiego pupila. W naszym nowym artykule opowiemy, jak można wyznaczyć wiek i płeć żółwi ozdobnych.
Jeśli planujecie potomstwo żółwi, skrajnie ważnie znać inność płci męskiej i żeńskiej u wychowanków. Jak wyróżnić żółwia chłopaka od dziewczynki, opowiemy w naszym nowym artykule.
Żółwie domowe mogą stać się wiernym przyjacielem dla człowieka, jak koty czy psy. Przecież żółwiki jak i inni domowi wychowankowie wymagają ciepła i pieszczoty od swoich gospodarzy, a w odpowiedzi oni dają ludziom swoją przychylność i miłość.
Pancerz żółwia powinien być mocny i twardy, a jeśli on staje się miękki, warto uważnie się do tego odnieść się. Dlaczego pancerz u żółwia stał się miękki i co robić w takich wypadkach? Czytamy dalej w naszym artykule.
Jak u każdego zwierzęcia, tak i u żółwia również jeden z głównych wskaźników stanu zdrowia jest przyrodniczy apetyt. Co robić, jeśli żółw rezygnuje jeść i nie cieszy swojego gospodarza? Czytamy dalej w naszym nowym artykule.
Żółw - żyje długo, jednak każdy rodzaj ma swoje właściwości. Na długość życia żółwia wpływa jego rozmiar- im większy żółw, tym dłużej żyje. Ile średnio mogą żyć lądowe żółwie?Opowiemy w naszym nowym artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty