Żona i kochanka – kogo wybiera mężczyzna?

Żona i kochanka

Żona przeciwko kochance – owa wojna ma bogatą wielowiekową historię. Szkoda jednak, że w tej wojnie nie ma zwycięzców i przegranych, cierpią i oszukane żony, i rozczarowane kochanki. Ale kogo to obchodzi? Kobiety będą nadal poszukiwać sposobów na to jak kochance zostać zoną, i jak żonie pozbyć się kochanki. Otóż przyjrzyjmy się temu pytaniu.

Jak kochance zostać żoną?

  1. Żaden mężczyzna nie odejdzie od kochanej żony do kochanki. Więc jeśli w rodzinie twego wybranka wszystko jest w porządku, nic się nie uda. Jesteś jedynie odpoczynkiem od życia codziennego, a stabilność, którą mu daruje życie rodzinne jest ponad wszystko. Mężczyzna podejmie decyzję zmienić swoje życie tylko w tym wypadku, gdy zrozumie, że poprzednie stosunki nie mają przyszłości.
  2. Żona i kochanka - kogo wybiera mężczyzna? Tę która lepiej wygląda, lepiej gotuje, więcej zadowala go w łóżku? A być może tę, która łączy w sobie wszystkie te cechy? A również musisz umieć słuchać i rozumieć. Czujesz się na siłach zostać super kobietą? Wtedy do przodu!
  3. Wiesz co robią żony kochankom? Owe historyjki o zepsutych jajkach pod drzwiami, brudne plotki i inne sposoby zemsty. Jak myślisz po czyjej stronie okaże się mężczyzna – awanturnej baby, czy skrzywdzonej delikatnej kobiety? Odpowiedź jest oczywista.Więc w żadnym wypadku nie postępuj w taki sam sposób, a jeśli chcesz się zemścić to rób to w taki sposób, aby nikt niczego nie podejrzewał.
  4. Myślisz, że żona trzyma męża dzieckiem i kochance również to może się udać, gdy urodzi mu dziecko? Tak nie jest. Mężczyzna nigdy nie porzuca rodziny dla dziecka od kochanki.Być może będzie z zadowoleniem odwiedzać córkę czy syna, ale nic poza tym.
  5. Pomóc może matka kochanego. Mężczyźni zazwyczaj słuchają porad matki.

Pokonać szlak od kochanki do żony można, ale jest to dosyć trudno. Jeśli w ciągu 3-4 miesięcy nie zauważyłaś żadnych zmian w tym kierunku, musisz rozstać się z mężczyzną, ponieważ on nigdy nie odejdzie od swojej żony i rodziny.

 
Powiązane artykuły:
Jak się rozstać z żonatym kochankiem?
Sercu nie rozkażesz, toż zdarza się tak, że miłość rozbłyskuje do żonatego mężczyzny i należy godzić się z rolą kochanki. Ten artykuł opowie o sposobach rozstać się z żonatym mężczyzną na przekór wszystkim uczuciom.
Jak się rozstać z mężem i zrobić to bezboleśnie?
Rozstać się z mężem nie jest w cale tak prosto, jak to można sobie wyobrazić.Przecież razem przejedzono i przeżyto dużo jak złego, tak i dobrego i mąż już został krewnym i bliskim człowiekiem. Czytajcie o tym dalej w nowym artykule.
Jak przyłapać męża na zdradzie?
Ten artykuł pomoże ujawnić oznaki zdrady u męża. Czasami wystarczy zwrócić uwagę na niektóre właściwości zachowania małżonka i detale, żeby potwierdzić swoje obawy. Czytamy o tym dalej w naszym artykule.
Czy warto  wybaczać  zdradę?
Jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, czy warto przebaczać zdradę jest skomplikowane, ponieważ dużo zależy od sytuacji, właściwości charakteru i tak dalej. Rozpatrzymy przeróżne warianty i postaramy się dać rozwiniętą odpowiedź.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty