Zostać ikoną stylu w wieku 60 lat? To jest bardzo łatwe!

W niej żyje młoda wesoła dziewczyna, która panuje nad swoim życiem.

Poznajcie, to Sarah Jane Adams z Sydney. Skończyła 62 lata. Jest ikoną stylu, ma własne konto na Instagramie (saramaijewels) i 150 000 fanów (obserwatorów).

Sarah Jane Adams

Większość ludzi przyciąga nie to, w co się ona ubiera, a jej postawa życiowa.

moda

Nigdy nie dążyła do tego, aby zostać fashion-blogerką, celebrytką lub IT-dziewczyną. Pracuje projektantką biżuterii i nieoczekiwanie dla siebie samej została ikoną stylu. Obecnie ma podpisany kontrakt z agencją modelek i współpracuje z najlepszymi street fotografami.

babcia

Wszystko się zaczęło w roku 2014, gdy Pani Adams postanowiła założyć konto na Instagram, aby reklamować swoją biżuterię. Opublikowała zdjęcie, na którym miała na sobie bomber od Adidas.

Pani Adams
rzeczy
rzeczy 2

W taki sposób cały świat poznał nieordynarną Sarę Jane Adams. W wyniku tego zaczęła współpracować z Adidas i Advanced Style.

Codziennie Adams publikuje zdjęcia w stylowych kreacjach. To jest nie do pomyślenia, ale kobieta twierdzi, że czasami wkłada odzież, którą nosiła mając 19 lat.

Advanced Style
Advanced Style 2
"Chociaż skończyłam 62 lat, ale w mojej duszy panuje młodość. W niej żyje młoda wesoła dziewczyna, która panuje nad swoim życiem" – z uśmiechem mówi celebrytka.
Advanced Style 3
źródło:Dailymail
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty