Zrób to na pokładzie samolotu i inni pasażerowie znienawidzą cię

Gdy się znajdziesz na pokładzie samolotu, zachowuj się jak porządny i wychowany człowiek.

1. Twoje bosy stopy widzą wszyscy pasażerowie. Uważasz, że są zachwyceni? Nic z tego! Nikt nie chce oglądać tej części twego ciała, zwłaszcza nagiej i blisko siebie.

okienko

2. Niektórzy pasażerowie – zwłaszcza mężczyźni, jak tylko wchodzą na pokład samolotu, natychmiast zaczynają się rozbierać. Nie rób tego! Nie jesteś Alainem Delonem i twój brzuszek wygląda niezbyt estetycznie (jeśli oczywiście nie jesteś wysportowanym przystojniakiem).

okienko

3. Zachowuj się grzecznie, W końcu nie jesteś u siebie w domu!

okienko

4. Na pokładzie samolotu jest kosz na śmieci. Więc pieluszki twego dziecka nie muszą oglądać wszyscy pasażerowie.

okienko

5. Komfort bez wątpienia jest na pierwszym miejscu, ale nie musisz zabierać na pokład ze sobą kanapę. Meble zostaw w domu. Kilka godzin w samolocie wytrzymaj, siedząc na fotelu samolotowym.

okienko

6. Stolik umieszczony przy fotelu służy do jedzenia. Więc nie warto kłaść na nim swoich nóg.

okienko

7. Uważaj na swoje włosy. Inni pasażerowie również chcą komfortowo podróżować i na pewno nie planują znajdować twoich włosów w jedzeniu lub napojach.

okienko

8. Jeśli zapomniałeś jak korzystać z WC, maleńka podpowiedź: spuszczaj po sobie wodę. Pomyśl o tym, że oprócz ciebie z toalety korzystają inni pasażerowie i ty bez wątpienia tutaj powrócisz.

okienko

9. Jeśli pozwalasz dzieciom na robienie czegoś takiego, musisz wiedzieć – to barbarzyństwo.

okienko

10. Nie, nie, nie...

nieee

11. Jeśli pozostawiasz po sobie coś takiego w samolocie, powstaje pytanie: co się dzieje w twoim domu? Nawet w norach zwierząt nie ma takiego bałaganu.

rzeczy

12. Joga i inne dyscypliny sportowe – to jest wspaniałe. Jednak postaraj się organizować swoje treningi w taki sposób, abyś nie musiał ćwiczyć w czasie lotu. W innym wypadku to będzie wyglądać głupio.

joga
źródło:Buzzfeed
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty