Zwiększenie zdolności parapsychicznych – jak odkryć w sobie nadprzyrodzoną moc?

jak odkryć w sobie nadprzyrodzoną moc

Nadprzyrodzone zdolności można nie tylko uzyskać przy urodzeniu, dziedzicząc po przodkach, ale i samodzielnie je rozwijać. Wielu medium potwierdza to swoim przykładem. Aby każdy mógł zrozumieć czy ma jakąś nadprzyrodzoną moc trzeba tylko spróbować kilku istniejących praktyk. Uważano jest, że każdy człowiek ma taki dar, po prostu on znajduje się na różnych etapach rozwoju.

Jak odkryć w sobie nadprzyrodzoną moc?

Aby osiągnąć rezultaty,należy regularnie i intensywnie ćwiczyć, wykonując różne ćwiczenia. Proponujemy zatrzymać się na kilku sprawdzonych sposobach.

Oto jak odkryć w sobie zdolności i potencjał:

  1. Ćwiczenie na postrzeganie aury. Należy usiąść na krześle i trzymać plecy prosto. Rozluźnij się i pozbądź się wszystkich myśli. Rozłóż ręce na boki, aby między dłońmi było około 30 cm, a następnie powoli zbliżaj ręce, aż się dotkną. Następnie rozsuń je i zsuń. Zrób kilka powtórzeń. Jakiś czas później pojawi się uczucie ciepła i sprężystości między dłońmi.
  2. Ćwiczenia na rozwój siły spojrzenia. Aby odkryć w sobie nadprzyrodzoną moc trzeba rozwinąć siłę spojrzenia, ponieważ oczy człowieka pozwalają dużo o nim się dowiedzieć. Weź kartkę papieru i narysuj na niej okrąg o średnicy 3 cm. Przymocuj go do ściany w odległości 90 cm od poziomu oczu. W ciągu minuty patrz na koło, a następnie przesuń je na 90 cm w lewo i w prawo i powtórz ćwiczenie. Stopniowo czas fiksacji należy zwiększyć do 5-ciu min., w przyszłości to pozwoli ci wpływać spojrzeniem na innych. Aby podporządkować sobie człowieka, zwiększ czas fiksacji do 15 min.
  3. Ćwiczenia na prorocze sny. Ludzie, którzy mają nadprzyrodzone zdolności potrafią przepowiadać przyszłość dzięki snom. Kładąc się spać należy nastawiać się na to, że w nocy można zobaczyć proroczy sen. Aby to osiągnąć będziesz musieć ćwiczyć w ciągu kilku miesięcy.
 
Powiązane artykuły:
Komunikacja z duchami – czyli jak nawiązać kontakt ze światem nadprzyrodzonym?
Wielu ludzi liczy próby samodzielnie związać się z duchami z innych światów - dziecięcą rozrywką. Jednak jeśli będziecie zamierzały spłatać spirytystyczny seans, postarajcie się stosować do obcowania z duchami dosyć serio.
Wróżenie z run na miłość, czyli runiczne rozkłady wróżebne
Pragnienie powróżyć prędzej czy później powstaje u każdego człowieka. Jednych interesuje los, innych kariera. No a kobiety zawsze interesowały runy miłosne. Jedna z najbardziej starych jest wróżba na runach. Dalej opowiemy na czym ono polega.
Jak otworzyć w sobie zdolności jasnowidzenia?
Parapsychologiczne zadatki są w każdym z nas. Ktoś nie zwraca uwagi na dziwne wydarzenia, które odbywają się w jego życiu, a komuś nie dają spokoju wieszcze sny. Jak otworzyć w sobie zdolności? O tym opowie dzisiejszy artykuł.
Porady Wangi na każdy dzień – czyli jak zyskać szczęście i dobrobyt?
Najbardziej znany uzdrowiciel jest znany w wielu zakątkach świata - Wanga. Jeszcze za życia ona pomogła ogromnej ilości ludzi. W tym artykule potraficie znaleźć rady, dane Wangi, które można wykorzystać dziennie.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty