Zwierzęta domowe
Zwierzęta można podzielić na trzy kategorie: słodkie oczka, szkodliwe psotniki i... ponure mordy. Poznajcie Loki – bezwłosego sfinksa, jego fizjonomia przypomina twarz burkliwego staruszka, na którego trawniku stoisz.
Wszyscy doskonale wiemy, że koty mają różne przyzwyczajenia, które uwielbiają pokazywać. I jednym z najbardziej ulubionych jest umiejętność umieszczenia się w takich małych i niewygodnych miejscach, że nawet trudno to sobie wyobrazić.
Pieski rasy shiba inu już dawno stały się ulubieńcami w internecie dzięki swojemu uroczemu i miłemu wyglądowi. Wydaje się, że te czworonogi same wiedzą, że wszyscy ich lubią, dlatego tak kokieteryjnie i rozbrajająco patrzą na nas!
Zgódź się – zdjęć kotów za dużo nie bywa. Ale zdarzają się złe dni, które mogą wyprowadzić nas z równowagi i na długo zepsuć nastrój. Ale wiemy, jak to naprawić!
Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jak śpią zwierzęta? Najprawdopodobniej nic specjalnego w tym nie widzisz. W rzeczywistości przyzwyczajenia zwierząt do pogrążenia w królestwo Morfeusza są niezwykłe. Zobacz sam.
Wszystkie dziewczyny lubią słodkie, urocze i puchate kociaki. A jeszcze wszystkie dziewczyny uwielbiają uroczych, czarujących i "puchatych" mężczyzn. I wiemy, dlaczego tak się dzieje!
Okazuje się, że w tym życiu nie tylko ludzie są zmęczeni. Zwierzęta również zastanawiają się nad sensem życia i nie wiedzą, co robić dalej.
Czasami w przyrodzie można obserwować takie wyjątkowe zjawiska, że łatwiej uwierzymy w zbieg okoliczności lub sztuczki photoshopu, niż w to, że to może być piękną i ekscytującą prawdą! O takim jednym wydarzeniu my po prostu nie możemy nie powiedzieć...
Niektóre zwierzęta są niezwykle inteligentne, chociaż trudno jest nam określić ich iloraz inteligencji, jednak o niektórych z nich z pewnością można powiedzieć, że są nadzwyczaj mądre. Czasami są nawet inteligentniejsze od nas.
Podobno, aby dzień był udany potrzebujemy po prostu dużej dawki pozytywnych wrażeń, jak najwięcej zdjęć słodkich czworonożnych przyjaciół i wiele, wiele serduszek. A nam udało się to wszystko zebrać w jednym poście!
Fiona Presley jest zwykłą kobietą, pracującą w bibliotece szkockiego miasta Inverness. Ale pomimo tego, że jej praca jest niepozorna, ona jest prawdziwą gwiazdą internetu.
Każdy z nas bez wahania zgodzi się, że najbardziej dobrodusznym zwierzęciem w stosunku do człowieka jest pies.
Pojęcie "piękno" nie ma wyraźnych granic. Każdy rozumie je na swój sposób, ale o wyglądzie tych zwierząt opinii wielu ludzie są podobne. Po prostu wyglądają bardzo dziwacznie.
Czy kiedykolwiek widziałeś najbardziej mikroskopijne zwierzęta, które żyją na naszej planecie? Wiele z nich jest tak małe, że na pierwszy rzut oka wyda się zabawką.
Wydaje się, jeśli czworonożne zwierzę trafia do najbardziej kochającej go rodziny, to wszystko co musi zrobić – cieszyć się życiem, ale...
Od dawna nie jest tajemnicą, że popularność strony w portalu zależy od tego, czy umieszcza na niej internauta zdjęcia swoich puchatych kotków i ślicznych szczeniąt. Ale wydaje się, że bohater naszego postu wyprowadził tę regułę na nowy poziom. Możemy nawet powiedzieć– na super poziom!
Wiosna – najlepsza pora na miłość. O tej porze roku coraz częściej mamy ochotę na spacer. Świeże powietrze w taki sposób wpływa nie tylko na ludzi.
Lubisz lato? Jeśli tak to na pewno wiesz, czego wszyscy strasznie się boją i nie lubią. Komary! Komary – przez nikogo nielubiane, irytujące owady.
Pełen uroku obiekt, który wygląda idealnie w kadrze, i wywołuje wzruszenie – to szczęście dla każdego fotografa. Ale jeszcze większym szczęściem jest odzwierciedlenie na zdjęciu nie tylko oczywistego uroku, lecz wyjątkowej i piękne duszy, siły ducha i chęci do życia!
Naszą planetę zamieszkują bardzo dziwne stworzenia! Czasami pod wpływem nieznanych czynników dochodzi do mutacji w organizmie zwierząt.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty