Zwierzęta domowe
Zazwyczaj jesień kojarzymy z kubkiem gorącej herbaty, przytulnym kocem i książką. Jednak niektórzy nie mogą się doczekać jesieni, ponieważ właśnie wtedy mogą zaszaleć na całego.
Obserwowanie maluchów, które naprawdę chcą być podobne do swoich matek i powtarzają wszystko za nimi, jest bardzo wzruszające. Ale podwójnie wzruszające jest obserwowanie mam kotek i ich małych kopii! Natura po raz kolejny nas zaskakuje.
Nasze życie jest wypełnione codziennymi przeżyciami i wątpliwościami. Człowiek myślący od czasu do czasu zadaje sobie pytania: "Co będzie jutro?", "Jak dalej być?", "Jaki jest sens życia?". A tu jeszcze te dziwne zdjęcia z internetu, które mogą zniszczyć kruche poczucie wewnętrznej równowagi.
Kiedy adoptujemy zwierzaka, wydaje nam się, że lepszego obrońcy trudno wymyślić. Ale tym razem nie wszystko poszło zgodnie z planem... znaleźliśmy 35 piesków, które boją się nawet własnego cienia.
Dziś każdy z nas boryka się z depresjami, ciągle narzekamy na szalone tempo życia i stres. Nie zawsze potrafimy odpuścić sobie i po prostu cieszyć się życiem, nawet jeśli coś poszło nie tak w życiu. Być może warto brać przykład ze zwierząt?
Jesień jest porą roku, kiedy chce się smucić bez przyczyny, zawinąć się w koc i wziąć ulubioną książkę i kubek gorącej herbaty. Ale to nie na długo, a dopóki po kobiercu z opadłych liści zobaczysz kota, śpieszącego, aby przepędzić twoją jesienną melancholię!
Jeśli nadal uważasz, że coś jest nierealne, a owoce fantazji mogą powstawać tylko w wyobraźni, to się mylisz – z tym łatwo sobie radzi Photoshop. I tym razem się on stroił żarty z ptaków... Tak, właśnie ptakom fotoedytorzy "przymierzyli" ludzkie ręce!
Istnieje porównanie powolny jak żółw. Lecz powolne są nie tylko żółwie, a także.... Istnieje wiele zwierząt, które są tak powolne, że pokonywanie przez nich małych odległości może trwać cały dzień.
Poznajcie się, to buldog francuski o imieniu Sherry! Mieszka w Kalifornii i już zdobył ogromną liczbę nagród i zarobił imponującą sumę pieniędzy, biorąc udział w zawodach psów-surferów.
Dla każdego fotografa znalezienie się w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu zawsze jest wielkim szczęściem. A jeśli jeszcze w kadrze będzie czworonożny pupil, to powodzenie jest podwójnie. A teraz możesz się o tym przekonać!
Zawód blogera cieszy się ostatnio ogromną popularnością, dlatego uczą się jego nie tylko tysiące ludzi, ale nawet ich zwierzęta. Niedawno dowiedzieliśmy się, że zmarł znany bloger Jojo. Chodzi o nie do końca zwykłego bohatera globalnej sieci.
"Mój właściciel jest idiotą" – słowa, które by wypowiedziały pupile w niniejszym zestawieniu, jeśliby potrafiły mówić. Ich właściciele poczuli się jak mega styliści i zafundowali swoim pieszczochom wręcz zwariowane fryzury.
Jeśli w twoim mieście jest zoo, to być może pewnego dnia spotkasz na ulicy spacerującego lwa lub hipopotama. Myślisz, że to jakiś żart? Niestety znane są przypadki, kiedy zwierzęta uciekały z zoo.
Psy często karmimy tym, co sami jemy. Widok wpatrzonych w nas, błyszczących psich oczu, w chwili, gdy tylko siadamy do posiłku, często skłania nas do poczęstowania pupila ''ludzkim'' jedzeniem.
Praktycznie w każdej rodzinie jest przyjaciel ze świata zwierząt, i trudno sobie wyobrazić, że on może znaleźć się na stole w jadalni. To jest całkiem możliwe w niektórych krajach, więc następujące informacje zdecydowanie nie są dla osób o słabym nerwach.
Mistrzostwa Świata FIFA mile zaskoczyły zagranicznych fanów swoją organizacją i gościnnością gospodarzy. I nie przestaniemy podziwiać życzliwość gości, wśród nich Ricardo Lazo, który uratował rannego szczeniaka z Soczi.
Pamiętasz słynne spojrzenie kota ze Shreka, na widok którego wszystkim miękły nogi? Niewinne, słodkie oczy Kota w Butach są już wręcz przysłowiowe. To bodaj najskuteczniejszy sposób na wybłaganie kogoś o coś. Okazuje się, że nie tylko ludzie stosują ten sposób, ale również zwierzęta. Ten wzrok może zdziałać wszystko.
Psy nie wstydzą się okazywać swojej miłości do jedzenia. Większość z nich może jeść o dowolnej porze, leżąc, siedząc, z własnej miski lub ze stołu.
Co roku jury wybiera najlepsze humorystyczne zdjęcia w konkursie The Comedy Wildlife Photography Awards. To nie jest kolejny poważny konkurs fotograficzny. Tutaj liczy się wyczucie chwili i humor. Wygrywa najzabawniejsze zdjęcie.
Jeśli masz kiepski humor, wtedy urocze mopsy na pewno pomogą ci poprawić go. Popularne zdjęcia tych zabawnych pupili są najlepszymi antydepresantami.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty