Zwierzęta domowe
Musisz wyznać, że pyszczek tego pieszczocha zdobędzie o wiele więcej polubień niż twoje najlepsze selfie. Sprawdzimy to?
Czego ludzie nie wymyślą, gdy chcą ukryć się przed palącym słońcem i cieszyć się chłodem! Często prowadzi to do zabawnych sytuacji, na które patrząc, nie można się nie uśmiechnąć, więc dla ciebie – dawka pozytywnego humoru.
Fotograf z Paryża Vincent Flouret dopiero kończy pracę nad projektem "Maksdonna", ale już dziś jego praca podbiła Sieć. I ty też poddasz się jej urokowi, bo głównym bohaterem wszystkich zdjęć jest pies o imieniu Max pozujący w najlepszych obrazach Madonny, i po prostu 1 do 1!
Jeśli w twoim domu mieszka kot, znaczy, wiesz, że zasady – to nie dla niego. On nigdy nie będzie podporządkowywać się poleceniom, przecież on żyje, jak chce i śpi tam, gdzie mu się najbardziej podoba. Patrząc na tych buntowników, nie można się nie uśmiechnąć.
Ciąża zwierząt trwa różne okresy. Na przykład u nietoperzy potomstwo pojawia się mniej niż za miesiąc, a słoniom trzeba chodzić w ciąży aż 22 miesiące.
Internet opanowały zwierzęta. Miliony zdjęć psów, kotów i innych pupili okupują profile użytkowników serwisów społecznościowych. Ostatni krzyk mody to zdjęcia psów do góry nogami.
Zwierzę w każdej chwili może znaleźć się w sytuacji niebezpiecznej dla jego życia, dlatego należy znać zasady dotyczące udzielania pierwszej pomocy. Ważne jest, aby nie panikować i postępować zgodnie z instrukcjami.
Te twarze są rozpoznawalne na całym świecie. Zapoznaj się z nimi. Ale uważaj: niektóre z nich mogą złamać twoje serce – są zbyt słodkie i śmieszne!
Pies jest wiernym i oddanym przyjacielem człowieka. Kocha swego właściciela całym swoim sercem i zawsze mu pomaga. Spójrz na te zdjęcia i natychmiast wszystko zrozumiesz.
Seksualność naszych młodszych braci jest bardzo złożona. Wiedziałeś, że w świecie zwierzęcym, aby doszło do kopulacji, trzeba zabić swego przeciwnika?
Na Ziemi żyje około 8,7 mln gatunków zwierząt, o których wiele wiemy. Choć to dziwnie brzmi, ale do tej pory istnieją rodzaje żywych istot, które nie są sklasyfikowane we współczesnej nauce.
Obserwacje małp dowodzą, że mamy z nimi jeszcze więcej wspólnego, niż nam się wydaje. Nie tylko budowa ciała, ale również zachowanie i nadmierna ciekawość udowadniają, że jesteśmy ich potomkami.
Zawody są zawsze bardzo ekscytujące i pozytywne, ponieważ uczestnicy rywalizują ze sobą w swoich talentach, umiejętnościach i urodzie.
Świat przyrody jest bardzo zróżnicowany, i na dzień dzisiejszy znane są zwierzęta, z których został znaleziony tylko jedyny okaz. Naukowcy prowadzą dokładne badania, aby zrozumieć osobliwości ich życia.
Myślisz, że tylko papugi potrafią mówić? Nie. Na świecie jest wiele unikalnych zwierząt, z którymi możesz pogadać. Zaraz się o tym przekonasz.
Pies, którego majątek szacuje się na 300 mln dolarów. Nie tylko ludzie zostają multimilionerami. Nieprawdopodobnymi fortunami dysponują także niektóre zwierzęta.
Craig Turner-Bullock – profesjonalny fotograf, który fotografuje nie tylko ludzi, ale również czworonogów.
Dosyć często popełniamy uczynki, których później żałujemy. Nasze psy też często popełniają błędy, które później nie da się naprawić.
Na pewno każdy z nas wie, że najlepsze na upały to są lody i oczywiście arbuzy! Zaraz się przekonasz, że czworonogi też tak uważają.
Szczury często budzą obrzydzenie i strach. Dlaczego? To wszystko dlatego, że nic nie wiemy o tych małych zwierzaczkach, które naprawdę są urocze. W niniejszym artykule 17 faktów o gryzoniach, które przekonają cię do nich.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty