Zwierzęta domowe
Zwierzęta polepszają nasz nastrój, sprawiają, że jesteśmy bardziej zrelaksowani, spokojniejsi. Człowiek udomowił większość zwierząt i chce, aby one się podporządkowały jego zasadom. Jednak od czasu do czasu zwierzęta łamią zasady i pokazują, kto tu rządzi.
Pies – najlepszy przyjaciel człowieka. Zawsze przyjdzie z pomocą, przytuli, podaruje nam swoją miłość i troskę. Psia miłość jest bezwarunkowa. Kochają nas, nie zważając na nasze wady i pozycję społeczną.
Psy często podobne są do swoich właścicieli. Naśladują nasze zachowania i emocje. Często zachowują się jak ludzie i wtedy wyglądają naprawdę zabawnie. W niniejszym zestawieniu bardzo śmieszne i słodkie czworonogi.
Czworonogi również mają prawo czuć się modnie i wyglądać zjawiskowo. Na pewno nie raz widziałeś na ulicach swego miasta stylowych pupili w niezwykłych ubrankach i dodatkach. Jednak niniejsze zdjęcia z całą pewnością cię zaskoczą.
Niektóre pupile podobne są do swoich właścicieli. Nie chodzi jedynie o wygląd zewnętrzny, ale również o zachowanie, przyzwyczajenia i styl życia.
Zazwyczaj najdroższe psy wyróżniają się dużymi rozmiarami. Od niepamiętnych czasów towarzyszyły królom i cesarzom. Dziś takie psy zamieszkują nasze domy i podwórka. Zobacz, jak to mieć w domu takiego czworonoga.
Zastanawiałeś się kiedyś, jak wygląda życie wiewiórek? Geert Weggen – holenderski fotograf, mieszkający w Szwecji już od sześciu lat fotografuje te niesamowite zwierzęta, aby poznać ich życie i zwyczaje.
Nie od dziś wiadomo, że koty mają wiele różnych zdolności. Obcowanie na co dzień ze zwierzętami przynosi wiele korzyści zdrowotnych ich właścicielom. W dodatku koty bardzo fajnie mruczą i mają szósty zmysł.
Pyszna pizza! Każdego dnia na całym świecie sprzedawanych jest ok 13 milionów pudełek pizzy. Tradycyjną potrawę kuchni włoskiej umie gotować praktycznie każda kobieta. Pizzę uwielbiają nie tylko ludzie, ale również czworonogi.
Puszyste, słodkie pupile wydają nam się być idealnymi przyjaciółmi, które darzą nas bezwarunkową miłością i zawsze są przy nas w trudnych chwilach. Bez wątpienia zawsze cieszymy się z takiego miłego towarzystwa, ale od czasu do czasu potrzebujemy chwili westchnienia i spokoju, sam na sam ze sobą.
Pupile, niezależnie od pory dnia i roku potrafią poprawić humor swoim właścicielom. Niektórzy opiekunowie kupują lub szyją swoim czworonogom niesamowite kostiumy po spojrzeniu, na które od razu będziesz miał uśmiech na twarzy.
Zdjęcia psów, kotów i innych zwierząt zawsze zdobywają tysiące lajków w sieciach społecznościowych. Jesteśmy przekonani, że są bardzo fotogeniczne i zawsze idealnie wychodzą na fotkach. Nadszedł czas, by obalić ten mit!
Dziś, kiedy ludzie bardziej doceniają dobra materialne niż duchowe, ze zdumieniem można stwierdzić, że w świecie zwierząt sytuacja wygląda całkiem odwrotnie. W niniejszym zestawieniu 20 wzruszających zdjęć, które roztopią każde serce, ponieważ pokazują prawdziwą przyjaźń, miłość i wierność.
Marzysz o tym, aby usiąść w szpagacie albo zrobić mostek? Niestety nie każdy potrafi to zrobić, ponieważ nie każde ciało jest elastyczne i sprężyste. Na szczęście istnieją różne ćwiczenia i treningi na smuklejsze mięśnie, bardziej gibkie ciało i zwinniejsze ruchy. Joga nie jest wyjątkiem.
Większość z nas cały dzień spędza w pracy. Jednak nasze czworonogi nie mogą zrozumieć dlaczego tak się dzieje. Właśnie dlatego bardzo za nami tęsknią i czekają na nas pod drzwiami.
Mawiają, że mężczyźni uwielbiają patrzeć na piękne kobiety i konie. 24-letnia Naomi Beckers doskonale o tym wie i właśnie dlatego tak dba o swoją klacz, która nazywa się Storm i która jest posiadaczka niezwykle pięknej białej grzywy.
Nawet w wielkich miastach obok nas mieszkają zwierzęta. Są zaskakujące, czasami agresywne, często są urocze i sympatyczne. W niniejszym zestawieniu ciekawostki na temat świata zwierząt, które wprawią cię w osłupienie.
Naukowcy potwierdzają niezwykłe lecznicze właściwości mruczków, których właściciele mogą bez końca opowiadać o swoich futrzanych pupilach.
Większość z nas uważa, że koty potrafią tylko spać, jeść i rozrabiać. Jednak tak naprawdę nawet wtedy, kiedy kręcą się pod nogami, to nie przeszkadzają nam, lecz pomagają.
Pojawienie się dziecka w domu to duża zmiana i stres, nie tylko dla rodziców, ale też i pupila. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ teraz będzie miał poważnego konkurenta, którym być może będą się bardziej opiekować niż nim.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty