Zwierzęta egzotyczne
Idealnym domowym pupilem zostanie ślimak atachin, który jest niewybredny w obejściu i dostarczający masę przyjemnych wrażeń. Wszystko o utrzymaniu ślimaka atachina w domowych warunkach opowiemy w nowym artykule.
Z reguły ślimaki nie dostarczają kłopotu w utrzymaniu.Jednak jeśli rozstrzygnęliście zająć się ich hodowlą, trzeba znać mnóstwo ciekawostek tego procesu. O rozmnażaniu różnych rodzajów akwariowych ślimaków opowiemy w artykule.
Ślimak atachina – jaskrawy przedstawiciel swojej familii, co różni się ogromnym rozmiarem, nie stwarza szczególnych problemów swoim gospodarzom. Wszystko o właściwościach pielęgnacji i utrzymania ślimaka atachiny opowie nasz nowy artykuł.
Coraz częściej w naszych domach pojawiają się dziwni egzotyczni wychowankowie i dziś na piedestale popularności – duże ślimaki, które są niewybredne w utrzymaniu i rozczulają swoim sposobem życia. W artykule opowiemy o największych ślimakach świata.
Coraz więcej popularnymi stają się egzotyczni domowi pupile, w pierwszych szeregach których – olbrzymie ślimaki achatiny. O właściwościach pielęgnacji achatinów w domowych warunkach czytamy dalej w naszym nowym artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty