Zwycięż codzienną rutynę – różnorodność w rodzinnym związku

różnorodność w rodzinnym związku

Wielokrotne i przewidujące sytuacje w rodzinnych związkach prędzej czy później nudzą się wszystkim. Nawet najsilniejsze pary rozpadają się przy jednostajności, ponieważ jeden, czy oba małżonkowie zaczynają szukać źródła nowych odczuć na stronie, co prowokuje zdradę. Toż rodzinne życie po prostu wymaga różnorodności kolorów, nowych wrażeń.

Wielu mężczyzn twierdzi, że lubią posłuszne żony, które cały dzień stoją koło kuchenki, zajmują się dziećmi i domowymi sprawami. Jednak każdy "samiec" patrzy na biznesową kobietę-karierowiczkę, która zmiata wszystkie przeszkody na drodze dzięki wymyślności, pomysłowości i różnorodności w swoim zachowaniu. Stąd wniosek – różnorodność w wyglądzie zewnętrznym, w charakterze będzie zawsze więcej przyciągać mężczyznę, czym jeden i ten sam domowy szlafrok i spokojna uległość na twarzy.

Różnorodność w związku powinna być w każdym wieku, czyli i dla młodych par, i dla rodzin "z doświadczeniem". Przyroda zakłada w mężczyźnie instynkt wojownika i zwycięzcy, należy mu "walczyć" ze swoją połową, jednak nie warto przesadzać z innowacjami, ponieważ stałe innowacje z czasem też nabywają jednostajnego charakteru.

Jak wnieść różnorodność w związek?

Różnorodność w związku – to zawsze niespodzianka. Przygotuj romantyczną kolację w zamian zwykłego barszczu. Pamiętaj, że droga do mężczyzny leży przez żołądek, dlatego zaczynaj wnosić innowacje na tej drodze. Precz z kluskami i ziemniakami – nakryj stół japońską kuchnią (sushi, rolki, sake) czy w meksykańskim stylu (mieszanki warzyw z pomidorami), następnym razem spróbuj włoską pastę z pizzą. Oczywiście nie warto "skakać" z potraw jednej kuchni na inną, inaczej po prostu wywołasz zaburzenia jelit, ale wnieść różnorodność 1–2 razy w tygodniu jest całkiem słusznie.

Należy wnieść różnorodność do wyglądu zewnętrznego. Spróbuj eksperymentować z obrazem, wtedy twój mężczyzna za każdym razem będzie odczuwał, że wyszedł w świat z nową przyjaciółką. Obowiązkowo przeobrażaj się i w domu. Możesz spotkać swojego mężczyznę w wieczorowej różnorodność w seksiesukience i z romantyczną kolacją, czy w przebraniu zajączka i z zasłanym łóżkiem - różowym, atlasowym prześcieradłem.

Różnorodność w seksualnym związku

Różnorodność w tym zakresie maksymalnie wzmacnia małżeński związek. Pozytywnie zaznaczają się na męski i żeński popęd zabawy erotyczne - dzisiaj możesz być marynarką, a jutro pokojówką. Różne akcesoria i przebrania erotyczne łatwo znajdziesz w sex shopie. Spróbujcie pójść razem do tego sklepu i wybrać jeden strój z mężem, ale również uważnie obserwuj za jego poglądem. Jeśli twój małżonek rozpatrywał jakikolwiek obraz, kup go tajemnie od męża i zdziw tym kostiumem następnego razu.

 
Powiązane artykuły:
Jak pocieszyć ukochanego mężczyznę?
Miłość ma na myśli pragnienie dbać i stale cieszyć swojego kochanka. Ten artykuł opowie o tym, jak można ucieszyć swojego mężczyznę w tym i w łóżku.
Jak sprawić by mężczyzna tęsknił?
Ten artykuł opowie o sposobach tego jak sprawić, by mężczyzna tęsknił, jak zmusić nudzić się mężczyznę, bez względu na to, czy zgłasza się on waszym mężczyzną, czy wasze stosunki znajdują się na wczesnej fazie rozwoju.
Jeśli mężczyzna już cię nie kocha, jak się zachowuje, i co masz z tym robić?
W stosunkach zdarza się tak, że zeszłe uczucia odchodzą i na przemianę przychodzi zaspokojenie, które można postrzegać jak oziębienie uczuć. Ten artykuł opowie o zachowaniu mężczyzny, który odkochał się i o tym jak postąpić w takiej sytuacji.
Co robić gdy uczucia faceta się  ochłodziły?
To, że z czasem uczucia i emocje już nie są takie jaskrawe – normalne zjawisko. Tak i na przemianę im przychodzi coś innego, lecz niemniej ważnego. Opowiemy o tym jak nie dać ochłonąć uczuciom i jak nie splątać oziębienia od przejścia na inny stopień stosunków.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty